Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtalálhatom a lelki társam?...

Megtalálhatom a lelki társam? Mert olyan "elvagyok" kapcsolatot nem akarok. Nincs értelme.

Figyelt kérdés

27 éves nő vagyok ,szeretnék családot ,gyerekeket . De ...most épp el vagyok keseredve ..leginkább a korom miatt. És amiatt mert nekem tényleg nem elég egy kapcsolatban ,csak h "jól ellegyünk" ,csak a köznapi dolgokról szóljon ,és mégse értsen v ne legyen benne szellemi igény -ilyenből 100 számra lehetne ,ahol mindketten tudnánk h csak úgy vagyunk egymás mellett.


Próbáltam nem is egyszer hátha jobb lesz egy ilyen helyzet,de amikor a belső feszültségem tetőzik kilépek mert nem bírom. Ráadásul jön az ilyenkor h én megszeretem ,adom bele az energiát a remény is bennem van ..aztán a ffi csak természetesnek vesz mindent és még nem is értékel.Én meg elmagányosodom az ilyen kapcsolatban.


Szóval ..van azért remény ? Vannak olyan férfiak aki nem csak hazamennek és bevágják magukat fotelbe a tv elé ..vagy mennek állandóan sörözni a haverokkal ? Vagy ha ketten vagyunk nem csak arról beszélünk h milyen finom volt az ebéd és hogy kimostam az ingeket stb ??


2012. márc. 9. 16:48
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Remélem van, mert én majdnem 32 évesen keresek ilyet. Illetve, egész pontosan még nem keresek, mert még az előző páromat szeretem, szóval előbb őt kellene ehhez elfelejteni, ami nem lesz egyszerű... :(
2012. márc. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom előző ..- átérzem ,mert mostanság szakítottam ,az ismételt fenti helyzet miatt :(


remélem itt kapunk pár biztató ffi választ !

2012. márc. 9. 16:51
 3/32 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy te tartasz túl nagy jelentőséget ennek a lelki társ dolognak? Olyat hajszolsz, ami elérhetetlen, vagy te emelted olyan piedesztálra, aminek senki ember fia nem felel meg?

Megvan persze a lehetőség, hogy találsz ilyet, ugyanakkor lehet, hogy lehetetlen dolgot hajszolsz, illetve olyan görcsösen keresed, hogy sosem kapod meg, amit akarsz.

2012. márc. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

nem hajszolom ..most pl nincs bennem semmi szándék h különösebben keresgéljek. Inkább ..csak az hiányzik h valaki mellett ne az ürességet érezzem ,vagy azt h inkább megyek és csinálom a dolgaimat ,mert elpocsékolt az együtt töltött idő..


Igen vágyom arra, hogy meg tudjon lepni ..vagyis h legyen okosabb nálam ..h meg tudjon nevettetni!

És hogy lehessen beszélgetni ,művészetekről ,kultúráról ,vallásról ,filozófiáról ..-vagy ha csak nézzük együtt a naplementét ..tudjam h ez neki ugyan olyan fontos ..h nézi velem ..és nem utólag közli h áhh neki ez semmit nem jelentett..

stb

2012. márc. 9. 17:12
 5/32 anonim ***** válasza:
50%
Vannak, igen. Pont erre vágytam én is. Megnyugodtam, nem vagyok egyedül. Én is úgy fogom föl, hogy nem csak egymás mellett akarok élni ha nem együtt. De ez ritka. Tudom, miről beszélsz. De az mindig kettőn múlik, hogy jó legyen. Ahhoz nem csak el várni kell ha nem adni is,. Akkor működik ha mindkét fél részéről elvárások nélkül működik. Tényleg ritka , mint a fehr holló.
2012. márc. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

aranyos vagy Fehér Holló ! :)


írjatok még !!

2012. márc. 9. 17:51
 7/32 anonim ***** válasza:
Létezik ilyen ember.Amúgy nekem is ez a gondom,nem akarok ilyennel kapcsolatot,amilyet fent leírtál,elég sok embert visszautasítottam.Ez elég ijesztő tud lenni számomra,mert úgy tűnik,hogy túlzottan válogatok,de azért nem látom értelmét összejönni bárkivel is,hogy végül szakítsunk és még gallyra is menjünk...mindegy.Vannak ilyen emberek,csak nehéz őket megtalálni:)De ne add fel én,én sem teszem:)22n
2012. márc. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
57%
Na de basszus. Nincsen tányér kanál csörgés nélkül. Mi lenne ha egy tökéletes mellett lennél. El is unnád. Gondolj bele. Ki az akinek nincsenek hibái. Az mese. Nekem is vannak, csupán képes vagyok változtatni, főleg ha el is mondják. Vagy fölhívják a figyelmem. De mindig kettőn áll a vásár. Nem piac, ha nem érzelem.
2012. márc. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Képzeld el. Amikor 18 éves voltam cigiztem. Majd egy esküvőn megismerkedtem egy lánnyal. Nem mondta, mert az apukálya is cigizett. Olyat tett ez a lány bennem amit még soha egy lány sem azóta. Le tettem a cigit magamtól, ha mentem hozzá virágot vittem neki, egyszerűen nem tudtam nélküle oda menni hozzá. majd gondban voltam névnap , születésnapkor, met a virág ami szebb volt még párosult egy valamivel is. Hát fiatalok voltunk, én meg nagyon és naiv. Én utálom a meccset, nem értem miért szaladgálnak egy labda után, én csinálni szerettem a mozgás miatt. Szóval ne csak nézd, ha nem részese legyek is alapon. Ezért nem szeretem a szex filmeket sem.
2012. márc. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Nos, én pont ilyen "elvagyok" kapcsolatban élek, és megértem, hogy nem akarsz ilyet!

De ami nagyon fontos: a kapcsolatok 99%-a nem így kezdődik, hanem mindkét fél (!) hibás benne, hogy így alakulnak. Tehát ha nem akarsz lapos kapcsolatot, akkor tegyél érte, hogy ne legyen lapos a kapcsolat. 50%-ban rajtad múlik, és ha te odatetted az 50%-odat, akkor jó eséllyel a másik is oda fogja tenni a magáét.

De ha csak kijelented, hogy te jó kapcsolatot akarsz, és tenni nem teszel érte semmit, akkor lehet a lelki társad vagy akármid, úgyse fog működni, ugyanúgy el fog laposodni!

Egy kapcsolaton folyamatosan és állandóan dolgoznia kell mindkét félnek! Ez van, ha nem tesszük, akkor lehet évek múlva siránkozni...

2012. márc. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!