Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megütött a nevelőapám mit...

Megütött a nevelőapám mit csináljak?

Figyelt kérdés
anyu most jött haza én meg horrort néztem.Anyu meg bejött és elkezdett flegmázni meg felemelte a hangját.Erre én is ideges lettem hogy sose csinálhatom azt amit akarok.Bejött a nevelőapám és megütött hogy ebbe a lakásba ne emeljem fel a hangom meg egy mocsok vagyok stb.Mondtam neki hogy ne emeljen rám kezet (mamám mondta ha megüt nyugodtan szóljak vissza) erre megint kaptam.Egyszer anyára emelt kezet akor anyut akartam védeni és nagyon megütött úgy hogy elestem.
2012. márc. 12. 16:22
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
amúgy ez nem mindennapos de előfordult máskor is.Anyu is utálja őt csak a lakás felét ráirata és nem tudunk elmenni.Mamám egyenesen rühelli öt.
2012. márc. 12. 16:25
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
te is feljelentheted
2012. márc. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
Hany eve elnek egyutt? Mivel gyermek vagy, ezert valaoban alkalmazkodnod kell, tehat ezt az edesanyadnak kell megoldania. Felelotlenul dontott amikor a fele hazat rairatta, amit talan mar erezz is. Viszont mivel az anyukad volt az, aki vitat kezdemenyezte, e zert nem tudsz semmit sem tenni, csak akkor, ha nyoma van az utesnek es latleletet csinaltatsz, a mamad is ha meguti, es azzal mar lehet hivatalosan intezkedni!
2012. márc. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? alap helyzet,hogy keress meg egy helyi gyámügyet!!! Te jó ég milyen emberek vannak!! :S
2012. márc. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Családon belüli erőszak, irány a gyámügy. Többször ütött már meg? Mennyi idős vagy?
2012. márc. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nem akarlak elkeseríteni, de ennek lesznek lelki következményei az elkövetkezendő években (hidd el tapasztalatból mondom). először is tudnod kell hogy ez nem normális, főleg ha szinte ok nélkül üt meg. nem szabad hagyni, mert rengeteg idő még ténylegesen felfogod és túlteszed magad rajta.

beszéld meg a mamáddal hogy együtt bementek a rendőrségre, vagy valami családsegítő központba segítséget kérni. az hogy a lakás fele az ő nevén van elég nagy gond, de inkább vegyétek vissza tőle sok pénzért és kérjetek egy távol tartási végzést, mint hogy ez így folytatódjon.

2012. márc. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 tetris ***** válasza:

Érdekelne, hogy édesanyád miért iratta rá a lakás felét. Mert itt van a kutya elásva. Emiatt nem tudjátok kirakni azt az agresszív alakot.

Te nem tudsz tenni semmit. De tudnod kell, hogy az, aki kezet emel akárcsak egyszer is a családjára, az máskor is ezt fogja tenni, ha a kedve úgy tartja. Megváltozni nem fog.

A megoldás édesanyád kezében van. Be kell adnia a válópert, és sajnos, ha tényleg felesben van az ingatlan a nevelőapáddal, akkor azt el kell adni, és megfelezni az árát. Anyukád nagy butaságot csinált ezzel a ráiratással.

2012. márc. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
15vagyok.3éves korom óta nevel. Előtte az igazi apum még rosszabb volt.Kiverte anyu szemét.Naponta verte.Vannak bennem emlékek.8 ért vettük de már csak 6ért tudnánk eladni abból meg nem tudunk lakást venni.
2012. márc. 12. 18:21
 9/11 anonim ***** válasza:
pedig hidd el hogy sokkal többet ér a nyugodt, zavartalan élet mint a pénz. fel lehet venni hitelt, vagy mamádhoz költözni hogyha saját háza van. ez nem lehet akadály egy ilyen helyzetben.
2012. márc. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
anyunak így is egy csomó adóssága van.A mamám meg idősek otthonában van
2012. márc. 12. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!