Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tenne más a helyemben?...

Mit tenne más a helyemben? Mondjak le azért a legjobb barátnőmröl mert zavar hogy a párom nagyon csinosnak tartja, és én ezt látom a szemében?

Figyelt kérdés
Nagyon féltékeny természetem van. Szeretem a páromat ,és biztos vagyok benne hogy annak ellenére hogy tetszik neki nem lenne soha közöttük semmi.Több éves a kapcsolatom mind kettejükkel,és a párommal élek. Régen megemlitette hogy nagyon csinos (átlagon felüli alakja van ez tény),amikor alkalma van rá utána fordul probálja titokban... nem veszi észre hogy ott van a szemem.A lány tudja magárol hogy csinos,és nem kell ahoz feltünő öltözet hogy látható legyen.. Közben jött egy össze tüzés,amit én ki használva nem hivom át. Kezd hiányozni !!De arra gondolok hogy a párom szemében mit láttam abban a párszor elő forduló tekintetben!
2012. márc. 13. 16:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Túlagyalod... Ha bízol a párodban és szereted, akkor más gondolatod ne engedj a fejedbe! Önbizalomhiányod van szerintem.
2012. márc. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%
Ha ennyire nem bízol a párodban és a legjobb barátnődben, akkor gondolkozz el. Ezt nem rosszból írom.
2012. márc. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%

Háát...Te tudod,ér e a pasid annyit...és hogy ér e a barátságod annyit...

Mennyire bízhatsz meg a párodban...és a b.nődnek bejön -e.

Volt már olyan a világtörténelemben,hogy az ember lányát a legjobb barátnőjével csalták meg...

2012. márc. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én most adhatnék olyan tanácsot, hogy bízz meg a párodban, meg ha a barátnőd igazán a barátnőd, akkor bla bla bla maszlag... Csak én rossz ember lennék erre, mert velem pont előfordult, hogy a barátom és az akkor legjobb barátnőm...:/
2012. márc. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
A féltékenység rossz érzés nagyon. Nem gondolkodom azon hogy megtörténne e . Már ott megakadt a lemez hogy rejtett vágyai vannak a páromnak.Amit én nem csodálok,és gyötrö az érzés. Hogyan tudnám nem érezni???????????
2012. márc. 13. 16:38
 6/16 anonim ***** válasza:
95%

Mondjuk azt tenném, hogy külön programot szerveznék velük.

Ha én féltékeny lennék, akkor annyi lenne a kapcsolatnak, azt tudom. Nem lehet ezt hosszú távon bírni.

2012. márc. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
16:27 "Ezt nem rosszból irom". Te nem érted hogy miről van szó!! Nem a bizalomról van szó! (a gyengébbek kedvéért)
2012. márc. 13. 16:41
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú az út odáig... Arra figyelj, hogy minden agyban dől el. Sokszor (ez több hónapig is eltarthat) kell magadban ismételni azt, hogy hülye vagyok, ha ezen agyalok, csak megnézi és semmi más... Sajnos ami szép, azt megnézi. Nem csak a barátnődet. Ezen kár is kiakadni. Akármilyen playmate állhat előtte hidd el, ha téged szeret!:) De mindenekelőtt az önbizalmadat rakd helyre! Előző voltam, ha addig még nem írtak utánam.:D
2012. márc. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

1. Nem muszáj akkor találkoznod a barátnőddel, mikor a párod is ott van. A barátnőd is szerintem inkább veled, kettesben akarna beszélgetni.

2. Ha a párodnak ennyi elég lenne az elcsábuláshoz, akkor pedig menjen, hisz akkor nem szeret igazán. De, ahogy írod, itt ilyesmiről szó sincs. Hát, hogy csinosnak találja, istenem... Valószínűleg neked is akadt már meg a szemed más férfiakon, ez teljesen normális, ilyenek vagyunk. Semmit nem jelent az rád nézve, ha ő észreveszi, hogy más is csinos. Szeme attól még van, hogy együtt vagytok, nincs ezzel semmi baj.

2012. márc. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ha kapcsolatom van a lánnyal akkor ide is jön.
2012. márc. 13. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!