Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem éppen ide kellene írnom,...

Nem éppen ide kellene írnom, de talán kapok segítséget! Mit tehetek ha a párom elment itthonról és azzal fenyegetőzött, hogy öngyilkos lesz?

Figyelt kérdés
Ma este megbeszéltük, hogy véget vetünk a kapcsolatunknak, megivott egy üveg pálinkát és elment itthonról. Nem tudom mit tegyek. Azt mondta nem ígéri meg, hogy hazajön. A rendőrséget hiába hívom, mivel felnőtt ember és nem eltűnt csak elment sétálni. Nagyon tanácstalan vagyok.
2012. márc. 14. 22:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
Mobilját hívtad?Hova mehetett?Indulj el keresni,csak van sejtésed merre ment.
2012. márc. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Kivan kapcsolva. Nem szokott sehová járni. Az öccsét már hívtam azt mondta várjunk, hátha lenyugszik. Nem tudok utána menni, mert itthon vagyok két pici gyerekkel.
2012. márc. 14. 22:48
 3/26 anonim ***** válasza:
88%
Zsarol. Vigyázz vele. De ne rá.
2012. márc. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
94%

hogy lehet egy nőnek olyat tanácsolni, hogy induljon el az éjszakába egyedül keresni a részeg párját?


kérdező várjál, nem tudsz semmit tenni

kitombolja magát és visszamegy

ezek a szavak, hogy nem biztos, hogy hazamegy csak hablatyok

szerintem

2012. márc. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem. Nem szokott inni ezért félek, hogy tényleg hülyeséget csinál.
2012. márc. 14. 22:50
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki ezzel fenyegetőzik,az általában csak mondja és nem teszi meg.Aki megteszi,az nem beszél róla.Úgyhogy szerintem nincs mitől félned,nagy valószínű,hogy csak zsarol.

Engem is hívott mér fel az éjszaka közepén egy "barátnőm",hogy ő most végez magával,mert olyan sz@r az élete.Nem egyszer fordult elő velem,nem is egy "barátnőmmel".Azóta is élnek,ennyit erről.

2012. márc. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Érzelmi zsarolás tipikus esete...

Semmiképp ne menj utána!

Én is minden eddigi párommal megjártam ezt, sajna utánuk is mentem - elbízzák magukat, és utána egyre többször fogják ezt a módszert alkalmazni, ha el akarnak érni valamit...

Nyugodj meg, nem fog hülyeséget csinálni, maximum bedől egy árokba, és elalszik :)

2012. márc. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
14%
Hogy lehet ilyet tanácsolni???Ha nem lenne pici gyerekem én simán kocsiba ülnék és keresném.
2012. márc. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
88%

ne hagyd hogy zsaroljon, legközelebb nem magával , hanem veled végez ....

rengeteg ilyen van még itt a kis hazánkban is !


Szakíts azonnal, de véglegesen

2012. márc. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Addig jó , amíg magával végez és nem fordítva !!!
2012. márc. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!