Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kit kéne csinálnom? Hülye...

Kit kéne csinálnom? Hülye helyzetben vagyok. (16/l)

Figyelt kérdés

Elsős gimnazista vagyok, de nagyon utálom. Pontosabban az osztályomat. Át is mentem egy másik gimibe, de ott teljesen máshol tartottak a tananyagban és gyengébb is volt a tanítás, ezért visszamentem az elsőbe, ahol most vagyok, gondoltam most már tényleg megpróbálok barátokat szerezni. De nem sikerül. És nehéz elképzelni hogy idővel jobb lenne, mert már március van és nincs túl sok haladás. B

Egész nap iszonyúan egyedül vagyok, nem tudok mit kezdeni magammal, hiányzik az általános iskola. Végig szorongok, amikor vége az utolsó órának, rohanok haza. És most már ezt nem is tudnám mondani a szüleimnek, mert azért is dühösek voltak amit a gimiváltásnál csináltam. Hogy oda megyek aztán vissza. Azt kell mondanom hogy jó volt, meg hogy megvagyok, miközben annyira jó lenne elmondani valakinek hogy dehogy volt jó, gyűlölöm minden pillanatát.


2012. márc. 19. 05:23
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy az osztályomnak tényleg nagyon rossz híre van az iskolában, nem csak én képzelem be magamnak.
2012. márc. 19. 05:25
 2/10 anonim ***** válasza:

Megértem a problémád.Te bizonyára nem szeretnél abba a "problémás osztályba"beletartozni".Gondolom.

Viszont az se jó,ha állandóan váltogatsz.Ilyenkor a legnehezebb az új környezet elfogadása,ha még nem is engedted el a régi csapatot.De azért találkozgattok még az általános iskolás osztálytársaiddal ugye?

2012. márc. 19. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Teljesen megértelek. Tudom milyen az, ha egy osztály nem összetartó. Gondolom iskolán kívül vannak barátaid. Esetleg más évfolyam(ok) tanulói milyenek. Velük lehet,hogy össze tudnál barátkozni. Egy próbát megér. Sok sikert.

19L

2012. márc. 19. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen vannak barátaim. És valamennyire tartjuk a kapcsolatot pár emberrel(ők imádják a gimijüket). A gimnáziumban van az évfolyamról egy-két gyerek akikhez szünetben néha odamegyek, de nincs túl sok közös témánk.
2012. márc. 19. 06:19
 5/10 anonim ***** válasza:

Na, csak visszamentél végül?(olvastam egy kérdésed erről)

Szerintem próbálj meg barátkozni, olyan nincs, hogy 30 gyerek közül mind szemét. Én 7.ben váltottam iskolát költözés miatt, nagyon rossz volt, egy jó ideig mindig a volt sulim után nyivákoltam, nem is barátkozott velem senki. Később jól összebarátkoztunk és mondták, hogy milyen idegesítő voltam, hogy mindig a volt sulimről meg osztályomról dumáltam. A végén sokkal jobban megszerettem azt az osztályt, mint az azelőttit. Gimiben már semmi gond nem volt, lazán vettem, első napokban összebarátkoztam olyanokkal, akik még most is a legjobb barátaim, pedig ez már jó 10 éve volt. Szóval a te hozzáállásodtól függ az egész. A régi osztályt engedd el, és próbálj itt is barátkozni. Eleinte senkivel sincs sok közös téma, az idővel kialakul.

24/N

2012. márc. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem volt ilyen problémám,de én nem sulit hanem osztályt váltottam és sokkal jobb lett. És akkor mi van ha rosszabb a suli és más a tananyag? Legfeljebb mész a következő gimibe nem pedig vissza a régibe:S
2012. márc. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, vissza. Olyan értelemben persze, hogy innen könnyebben fogok tudni tovább tanulni nem bántam meg, de amiért elsősorban átmentem a másikba(az osztály miatt),nem változott meg(persze miért is változtak volna). A régi osztályom meg nem tudom hogy engedjem el. Borzalmasan zárkózott vagyok, de ott sok barátom volt és kb mindenkivel jóban voltam. Itt meg képtelen vagyok ellazulni, egész nap egy szót se szólok. Részről, mert nincs mit mondanom, meg mert ott az az érzés hogy úgy is hülyének néznek.
2012. márc. 19. 16:05
 8/10 anonim ***** válasza:
hát ha nem mukkansz meg hbiztosan:P az emberek nem olyan bonyolultak mint te nem hogy hülyének néznek hanem észre sem vesznek és nincs esélyük megismerni ha csak gubbasztasz a sarokban
2012. márc. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Persze. De képtelen vagyok beilleszkedni. Pár emberhez oda szoktam menni, de úgy érzem biztos idegesítő vagyok. És szeretnék egyedül lenni
2012. márc. 20. 15:56
 10/10 anonim ***** válasza:
tudod amit írsz tényleg nem normális:S hisz honnan tudod mit gondolnak ha úgy igazából nem ismerkedsz meg velük?amit írsz hogy idegesítő vagy csak te gondolod, bemeséled magadnak hogy úgyis ez meg ez vagy jáj aztán lelkizhetsz otthon.Tudom bizonyos korban a gyerekek szeretnek drámázni vagy legalábbis jobban drámáznak valamin mint amikor 20-on évesen átélik ugyanezt, de aztán később csak röhögnek azon min paráztak és hogy hogyan kezelték azt.Ilyen korban én is érzékenyebb voltam, csak engem gúnyoltak gáncsoltak terrorizáltak az osztálytársaim, ezért másik osztályba mentem gimiben pedig félretettem a félelmeimet és gátlásaimat, mert nem érte meg barátok nélkül élni:P Különben is nézz jól utána a gimiknek mert az első évben még mindig simán találhatsz magadnak jobbat és igen az elején nehéz mert máshol tartanak de a jobb életért mindig kell valamit áldozni vagy szenvedni:P:
2012. márc. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!