Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kéne megértetnem az...

Hogy kéne megértetnem az apámmal, hogy nincs oka félteni a jelenlegi barátomtól (16 vagyok), és hogy megbízhatna bennem/ illetve benne?

Figyelt kérdés

Ő eleve úgy áll a világhoz, hogy senkibe nem bízik... Micsoda hülyeség. Én nem adtam rá okot, h bennem ne bízzon, ő az, akinek szinte mindent elmondok. Segítsetek, mert nem tudom az ilyesmit hogy kéne a tudtára adni... Nem tudom, h igazából a bizalommal van-e a baj, inkább azzal, h (hiába csak 16 vagyok) felnőttem egy kicsit, és már nem vagyok az a 8 éves kislány.

Aggaszt ez a probléma, mert nem akarom, hogy rosszban legyen a barátommal.


2008. ápr. 13. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az apukák nehezen fogadják el, hogy a kislányuk felnőtt és kirepül, barátjuk lesz stb. Szerintem továbbra is mondj el neki mindent, amit csak akarsz, abból látni fogja, hogy még mindig bízhat benned és nem változol meg a barátod miatt. Nem kell emiatt veszekedni vele, nem jó, ha rosszban vagytok. Hagyj neki időt, hogy feldolgozza, hogy felnősz te is, ahogy a többi lány.
2008. ápr. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a gáz, h nem ő az első barátom... De valahogy mindegyiknél azt érzem, hogy nem tud bennük megbízni. Mindig én szívom meg, ha a családom félt... :S Minden az én kontomra megy.. ::
2008. ápr. 13. 19:32
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

egy anyuka a kicsifiát félti a sok lotyótól

egy apuka a kicsilányát sok pernahajdertől.


Ők is voltak fiatalok, ismerték magukat és a társaikat, pontosan tudják mitől féltenek.


Az apukának különösen nehéz elfogadni, hogy az ő kicsi angyalkáját hamarosan jól megtiporják, mint liliomot mindenféle undorító nyikhajok. Ráadásul ő is pasi, és ezért meg van a véleménye a korosztályodról. Még emlékszik rá, hogy ő milyen volt.


Szépen lassan el fog múlni, pontosabban megtanul együttélni a dologgal. Belenyugodni igazából sosem fog.

Veszekedéssel nem érsz el semmit, mert ő téged félt. Ha veszekedsz csak erősíted azt a nézetét, hogy meg kell védenie, mert nem látod át a dolog veszélyességét.


Ez van.

2008. ápr. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

ennyi idősen apum leste mikor érek haza,most már 29 éves vagyok..tavaly nyáron halt meg apum,de mindig féltett,még tavaly nyáron is leste mikor megyek el,hova,kivel stb...

nem akarlak elkeseríteni,de mindig félteni fog,és számára te vagy a minden,akit mindentől megprobál megóvni, örülj neki...

2008. ápr. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!