Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel tudnám leállítani...

Mivel tudnám leállítani apukám barátnőjét? (Többi lent. )

Figyelt kérdés
Mielőtt bárki kioktatna,elmondom, hogy ő is nagyon bunkón viselkedik velem.Ilyeneket csinál,mint például úgy bánik velem,mintha az anyám lenne,holott csak apa barátnője,nem a felesége.(Isten ments!!!!) Nyáron a munkatársát és annak a fiát is elhozta apuhoz.Azt hitte,hogy majd azzal,hogy ők hárman vannak ki tudnak majd idegelni.Vissza-visszaszólok neki,de nem vesz vissza az arcából.Elegem van belőle. Szóval az lenne a kérdés,hogy mivel állíthatnám le ? 14L

2012. márc. 23. 14:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem már a puszta stílusoddal kikészíted, nem kell ehhez semmit hozzátenni.
2012. márc. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Igen,már észrevettem,hogy zavarja,ha én is ott vagyok,de most már szeretném nagyon megszívatni,hogy végre észre vegye magát.Ötletek?:)
2012. márc. 23. 14:07
 3/22 anonim ***** válasza:
90%

Még lehet a felesége. Az, hogy anyáskodik, inkább azt jelenti, hogy kedvel, minthogy utálna. Az pl nem lehetséges, hogy azért hívott vendégeket, hogy te jól érezd magad?

Nem őt kellene leállítani, hanem téged.

2012. márc. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%
Mit csinal, amivel " idegel"? Konkret peldat mondj mar legyszi.
2012. márc. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
97%

hagyd békén.És ő is békén fog hagyni téged.

(kétlem, hogy annyira fontos lennél neki,hogy extra azért hívott vendégeket, hogy téged idegesítsen.Arra nem gondoltál, hogy csak elhívta a barátait?

Inkább örülj, hogy apád boldog. Ne önzősködj

2012. márc. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%
Hát ebből a történetből még számomra nem derült ki, hogy ki akarna csinálni.
2012. márc. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Már 2 éve is velük nyaraltunk,akkor teljesen normálisak voltak.Mielőtt legutóbb jöttek volna volt egy kisebb összetűzésünk.És most,hogy másodszorra voltak tök bunkón viselkedtek,meg mindenbe belekötöttek velem kapcsolatban.Ha neked kéne elviselni,akkor te is az én véleményemen lennél!
2012. márc. 23. 14:11
 8/22 anonim ***** válasza:
98%

Vádlóan osztjátok az észt, de nem vagytok az ő helyében.


Sajnos nem nagyon lehet erre mit mondani. Lehet, hogy apukáddal egy angyal, de a gyerekekhez hülye. Van ilyen. Nem mindenki jó anya, pláne nem más gyermekével.

Ráadásul te is a legkritikusabb korban vagy, amikor semmi nem jó, mindenki hülye, minden idegesítő, csak a barátnőmben bízom, a szülők nem értenek semmit.. stb. szívás, hogy pont most hozott a házhoz egy idegen nőt apukád, pláne, akit nem is igazán kedvelsz.

De sajnos nem nagyon tudsz mit tenni, azt leszámítva, hogy apukáddal leülsz és éretten elbeszélgetsz arról, hogy kérje meg a barátnőjét, amíg el nem fogadod őt, ne próbáljon nevelgetni, ne kezeljen kisgyerekként.

Ilyen korban a vérszerinti szülők nevelni akarása is bosszantó, fárasztó és idegesítő. Hát még ha egy számodra idegen, jelentéktelen nő próbál meg parancsolgatni.

De sajnos mivel apukád boldogsága is fontos, ezért itt most neked kell lenned a tűrő félnek:(

2012. márc. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Konkrét történetek:Múltkor rajtakaptam,hogy kutat a cuccaim között és amikor megkérdeztem,hogy mit keres,csak hebegett-habogott.Második:Amikor a macskánk szült,akkor a kedvenc,angliába kapott pólómat rakta alá.Ez azért nem hinném,hogy véletlen........
2012. márc. 23. 14:18
 10/22 A kérdező kommentje:
Kedves 14:17-es válaszadó.Az a gond,hogy aput sem látom annyira boldognak,mint régen volt.
2012. márc. 23. 14:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!