Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kéne átadnom a gyerekeke...

Miért kéne átadnom a gyerekeket? Csak mert neki pénz kell?

Figyelt kérdés

Fél éve vigyázom két kisgyerekre és vezetek egy háztartást. A bátyám barátnője nekiállt célozgatni, hogy ilyen meló jó lenne neki hétvégére, mert még tanul.

Ma a bátyám kerek-perec kimondta, hogy a barátnőjének kéne pénz, ezért a hétvégéimet adjam át neki. Ez alkalmanként 10ezer forint nekem.

Mondtam hogy nem, több okból: a férjem munkanélküli, alig talál, csak pár alkalmi melót; Másfél éves a lányunk, akinek elég sok kiadása van még; a gyerekek, akikre vigyázom, még kicsik, négy év alatti mind a kettő, engem is nehezen szoktak meg. Nem akarom megzavarni őket; nem bízom a csajban sem én sem a főnököm, de ha én mondanám neki, megengedné.

A lány a szüleivel lakik, nem albérletre kéne neki a pénz, hanem hogy nyárra gyűjtsön, nyaralásra, piperére.

Szerintetek kinek van igaza?



2012. márc. 24. 14:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Mondd azt, hogy a főnököd nem engedi. Pont. Ebbe nem köthetnek bele.


Amúgy én sem adnál át a lehetőséget ilyen helyzetben.

2012. márc. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
nem is értem, hogy felmerül benned, hogy ezen gondolkodj. HA az én bátyám mondana nekem ilyet jót röhö9gnék
2012. márc. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hogy van ilyen lehetőséged, ne add át, ő gyerek nélkül tud találni munkát, te nem.
2012. márc. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Ne add át,se magad,se a gyerekek miatt sem.


Ne legyél buta,ez havi 40ezer,ha a férjednek nincs fix jövedelme,nem teheted meg.


Haragudjon,majd elmúlik.

2012. márc. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen nevetséges már a feltételezés is.
2012. márc. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj bele! Te átengeded neki, valami elszúr, akkor utána benned sem fognak soha többet bízni, mert te vitted oda a csajt. Másrészt 40 ezer nem olyan kis összeg!
2012. márc. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne engedd át! Kell neked az a pénz, nem engedheted meg magadnak a dolgot.Sértődjenek be ha akarnak, de ne a te munkádat akarják már lenyúlni!
2012. márc. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos elküldeném őket melegebb éghajlatra.

Arról nem beszélve, hogy gondolom a gyerekek szülei sem engednék, hogy újra egy idegennel kéne összeszoktatni a gyerekeket.

2012. márc. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Nekem is ez a bajom. Én viszem az észérveket, a bátyám szerint meg baromság. Akkor kénytelen leszek hazudni, hogy a gyerekek apja nem engedi. Aki úgy engedné, hogyha én ajánlom. Ezt el is mondta.

A csajnak, "bulizni, meg rucira kell" (17, ő mondta).

Azt teszkós árufeltöltővel is meg lehet keresni, meg egyéb diákmunkával. Nagyon kétlem, hogy a két kis árvámmal bírna. Ők azzal kezdenék, hogy megpróbálják kikészíteni a bébiszittereket. Engem nem sikerült nekik, ezért tisztelnek.

2012. márc. 24. 14:31
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Megmondanám neki, hogy vannak olyan irodák amelyek azzal foglalkoznak, hogy diákok számára találjanak munkát iskola mellett.

Esetleg pár webcímet, vagy az adott iroda címét leírnám egy papírra.

2012. márc. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!