Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Család és barát/kapcsolatrombo...

Család és barát/kapcsolatromboló a facebook, tönkreteszi magát az életet?

Figyelt kérdés

Nálunk is itthon sokszor megy a veszekedés a facebook miatt mert anyukám nagyon sokszor és sokat ül előtte , ismerőseim online vannak a nap 24 órájában , órán is facebookoznak - múltkor igazgatóhelyettes szólt rá osztálytársamra , hogy azért az óráján nem kéne facebookozni , meg szidást kaptunk matektanárnőtől is , mert interaktív táblája van ugye és a laptopra kapott wifit idézőjelbe , értitek na. Egyből mindneki rácsatlakozott , de ő persze azért ment rá az internetre , hogy matekfeladatokat nézzen nekünk , eleve nem vele lett volna óránk és pluszba bejött , hogy felkészítsen minket az érettségire és egyből mindenki androidos teló elő , facebook. Meg is kaptuk a fejmosást érte - az én telómról nem tudok netezni , engem nem érintett annyira az ügy. Én már kezdem megutálni.. ://

18/N


2012. márc. 24. 15:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Te tényleg ennyire értelmes vagy?
2012. márc. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%

A facebook csak pár ezer sor kód.

Az emberek tehetnek róla hogy zombik, nem a facebook.

A legtöbb embernél net = facebook vicces.

Ismernek összesen 3 weboldalt, és azt se tudják mire való egy pc.

2012. márc. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Igen, van akinél ez rombol, mert hagyják magukat, én is fent vagyok, azért hogy tudjak a "múltammal" kapcsolatot tartani, mert mindenki dolgozik pl az általános iskolás társaimból vagy a gimis társaimból és az otthon mellett nem mindig jut idő másokra akkor jól jön, de tudok mértéket tartani felnézek napi 1-szer kb 5 percre, nem a facebook a hibás mert valakinek nem fejlődött ki a realitásérzéke.
2012. márc. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy bármilyen kapcsolatromboló hatása lenne, más célja van. Viszont az tény, hogy függőséget okoz, és a Facebook tagok úgy 60% már függő! És az is igaz, hogy sokszor képesek vagyunk a Facebook miatt veszekedni, pl. a szerelmükkel, mert kapott egy félreérthető hozzászólást egy csinos, számunkra ismeretlen lánytól vagy az exétől, aztán a szülő mérges, mert a gyerek éjjel-nappal rajta lóg és nem tanul, vagy éppen anyuka lóg rajta és nem vacsorát főz, stb ... A Facebook nem teszi tönkre az életet, ez baromság, mi emberek tesszük tönkre az életet, és a mi hibáinkból mehet tönkre egy kapcsolat. Ne mindig másban keressük a hibát!
2012. márc. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mindenki a saját életének a kovácsa.Hidd el , én is facebookoztam minden egyes irodalom órán , azért mert nekem az nem volt felvételi tantárgy egyetemre.Soha nem érdekelt , utáltam , feleslegesnek tartottam.Majdnem meg is buktam magyarból érettségin.Ellenben a matematika , fizika érdekel.Bárki kérdezhet tőlem bármilyen bonyolult matematikai számítást meg egyebet de hogy ki írta az anyám tyúkját azt nem tudom.Engem a reál tárgyak érdekelnek és azok mennek , a magyar irodalom , nyelvtan az kíméljen.Lehet az osztályod egy részét a matek nem érdekli.
2012. márc. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az én kapcsolataimat inkább építi a Frászbuk,nem rombolja,mivel megtaláltam ott olyan embereket is,akikkel már rég elfelejtettük volna egymást:)Na jó,ez azért a telefonnak és a szerencsének is köszönhető.Nem olyan sz@r ez a frászbuk,csak tudni kell használni:)
2012. márc. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A facebook igenis hasznos oldal , újra beszélhetsz a távolban élő ismerőseiddel , megtalálhatsz elveszett embereket meg egyéb.Attól mert 1-2 ember rosszra használja attól még nem lesz ördögi dolog a facebook.Az atomenergia is nagyon jó dolog , és igen vannak akik bombának használják de attól még maga az atomenergia nem rossz hanem nagyon hasznos.
2012. márc. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez ugyanolyan mint akármi más ami függőséget okoz. Ha az ember fogékony rá akkor függő lesz.
2012. márc. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem is használom azt a f*szságot , de azt vettem észre egyre több otthon unatkozó vén bolond is fenn van aztán kommentelnek mindenféle netes cikkek alá hülyeségeket.
2012. márc. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

ha ésszel használják, sok mindenre jó és hasznos.


Egyszer a dailymail-en is volt egy cikk, hogy minden családtag a netet nyomta egész nap, twitter, facebook, msn stb h már szinte meg is szüntek családni lenni, aztán változtattak. Szóval majdnem tisztára mint ti, de még sok helyen van így. Majd megkeresem, bár biztos tele a net hasonló storykkal!

2012. márc. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!