Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől van az, hogy a rossz/szo...

Mitől van az, hogy a rossz/szomorú dolgoktól nem hatódom meg, pl. : ha elveszítek valakit, az élet meg tovább. De ha valami pozitív dolog történik velem, vagy valami drámai egy filmben, kicsordul a könnyem. Tippek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok buŹi :D Egy 27 éves nagydarab kopasz pali vagyok.
2012. márc. 24. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Még nem veszítettél el olyat, aki igazán fontos, még nem történt veled igazán rossz dolog. Szerencsés vagy.
2012. márc. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok.
2012. márc. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Velem is így van.

Szerintem azért, legalábbis az én esetemben, mert érzelmileg szegény környezetben nőttem fel. Volt bennem egy csomó szeretet, de nem fogadta el tőlem senki, és nekem se adott senki, ezért filmekben és könyvekben találtam meg azt az érzelmi kielégülést, amit egy valós, akár anya-lánya kapcsolatnak kellene nyújtania.

2012. márc. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Hogy érted, hogy drámai eset láttán kicsordul a könnyed? Jó vagy, rossz értelemben? Úgy értem, ennek örülsz, vagy nem?
2012. márc. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez fura.Én pont az ellenkezője vagyok.Ha valamilyen filmben haláleset van pl,azt végig sem tudom nézni,inkább elkapcsolom,mert nagyon lehúz,megvisel.22n
2012. márc. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vhogy én sem vagyok képes sírni, ha nagyon rossz dolog történik velem (max. ha vki nagyon durván sérteget, vagy ha saját magam miatt rontok el vmit durván, de ez is elég ritkán)-ha vkit elveszítek, inkább belül szoktam gyászolni. De ha meg vmi megható dolog történik egy filmben vagy színdarabban, akkor könnyezem. Én sem tudom, miért, de ez van...


22/l

2012. márc. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Na akkor leírom részletesebben, nem gondoltam, h ennyien írnak. Szóval, ha meghal valaki a családomban, nem tudok sírni. Megvisel lelkileg, de ilyen helyzetben inkább máson vezetem. Pl.: ha egy nigger vagy egy indiai mellém ül a buszon és csak egy apró dolgot is rosszul csinál, büdös, vagy csak hangosabban beszél a telefonon, mint ahogyan normális esetekben kéne, akkor szó nélkül kiütöm. Vagy ha épp ilyen helyzetben vagyok és akkor köt belém valaki, még ölni is képes lennék, de sírni sose. Egyetlen egy negatív helyzetben tudok gyermekként bőgni, ha a múltamra és a gyerekkoromra gondolok.


Ha viszont megnézek egy romantikus vígjátékot és ott van egy szép jelenet, akkor kicsordul a könny. Vagy mikor gondolatban az asszonnyal vagyok, és eszembe jut mennyire szeret és én is őt akkor szintén. Vagy mikor vissza gondolok, hogy milyen jókat játszottam a kutyámmal, mikor még Magyarországon voltam, akkor is.


Az első hozzászólónak csak annyit, hogy ha velem nem történt eddig még rossz dolog, akkor senkivel :) Nem írom le az életemet, mert azt nem akarom, de inkább azt mondom, hogy ha nem jön meg az eszem időbe, akkor nem történik velem jó dolog az életben... :)

2012. márc. 25. 04:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!