Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Diplomás és szakmunkás párkapc...

Diplomás és szakmunkás párkapcsolat működhet?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy szerintetek mennyire lényeges az ilyesmi? Kiütközhet-e ez a dolog valahol?

Hogyha az egyik tag szellemi munkát végez, a másik pedig gyakorlatilag a sz*rt takarítja az állatok alól, és szereti is ezt a munkát? Ettől függetlenül működhet a dolog, vagy a későbbiekben problémák adódhatnak?

Véleményekre, saját tapasztalatokra, sztorikra lennék kíváncsi:)


2012. márc. 26. 20:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Volt több ilyen kérdés,azokban is olvasgathatsz.

Igen, szerintem működik.Nálunk legalábbis sosem merült ez fel problémaként. Tiszteljük egymást,egymást munkáját, függetlenül attól, hogy kinek milyen papírja van.

2012. márc. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%
Ha a nő a szakmunkás,akkor igen.Viszont ha a férfi,akkor nem.Tapasztalat.Ha nálad alacsonyabb végzettségű palit választasz,hallgathatod életed végéig,hogy te mennyire fenn hordod az orrod,meg hogy lenézed őt blablabla.Kisebbségi érzése lesz.Szóval ha ez áll fenn,akkor a palinak és neked is jobb lesz,ha elfelejtitek egymást.Legalábbis a házasságot.Szórakozni attól még lehet:)
2012. márc. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%

Diplomával kultúrát és józan észt nem adnak, sem kedvességet és emberséget.

Viszont egy szakmunkás is lehet kedves, aranyos, értelmes és jó társaság.


A lényeg a SZEMÉLYISÉG. Nem a végzettség.

2012. márc. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
26%
Micsoda hülye kérdés ez :D
2012. márc. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
44%

őszintén: ha a nő takarítja a szart és a pasi végzi a szellemi munkát --> a pasi keresi a több pénzt akkor működik.

ellenkező esetben sérül az egója és azt nem menti meg semmilyen szerelem

mondjon akárki akármit ez sajna így van, pasik is elismerik! nem emancipunci duma, egyszerű ténymegállapítás

2012. márc. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
38%

A lényeg az, hogy legyen sok hülye aki elkezd vitatkozni ezen, így annál jobb statisztikája lesz az oldalnak a googleben + több pénze az üzemeltetőknek....



- egy tehenész.

2012. márc. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Kedves tehenész, nem ez a lényeg, hanem engem most ez a téma foglalkoztat, és kíváncsi vagyok ki hogy látja a dolgokat.
2012. márc. 26. 20:24
 8/21 anonim ***** válasza:
13%
Miért foglalkoztat? Szingli vagy?
2012. márc. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Drága tehenész!

Ennyi erővel minden második kérdésre érkezhetne bármely velős válaszod, ugyanis számos téma van, ami vitát indít. És hogy miért? Mert probléma(forrás). Nyilván a kérdező se heccből kérdezi, és nem a Gyakorikérdések "beépített embere".



Válasz: Párkapcsolat- és emberfüggő. Sajnos lehet problémaforrás. Mint ahogy lehet az a pénz, a gyereknevelés, a szex, és számos egyéb tényező is. Sok múlik azon, hogy mennyit beszélgettek erről, hogy mennyire éreztetitek egymással és magatokkal az ebből fakadó 'gondokat'. Alap, hogy meglegyen a kölcsönös tisztelet, és hogy mindkét fél hasznosnak érezze magát (anélkül, hogy a kevesebbet keresőnek sokkal több áldozatot kelljen hozni a kapcsolatért, csak mert a másik a pénzt adja mindehhez.)

2012. márc. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
56%
Az én tapasztalatom. Nekem eddig csak ilyen volt szinte, most is ilyen van. Nem működött a dolog. mint ahogy most sem működik. De leginkább a mostaniban mutatkozik meg az amit te kérdeztél. Szóval ő szeret meg minden, gondoskodó. DE egyszerűen nincs közös témánk, alig alig van. Őt nem érdekli amit én tanultam, amiről olvasok, amiről van véleményem. ezért már nem is hozok fel ilyen témákat. ezért akarva akaratlanul is elkezdek olyat keresni akivel megtudok vitatni egy két ilyen szakmai dolgot. Illetve én szeretnék tőle valamit tanulni (hiszen még sokat nem tapasztaltam a világból), de úgy érzem, hogy tőle nem tudok semmit. S hogy így hiába van meg a szeretet, de az kevés. bár ehhez még hozzá jön az is,hogy nem ugyanazokon a dolgokon nevetünk. ami pedig fontos közös pont lenne. szóval: lesznek problémáitok, hidd el.
2012. márc. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!