Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavar titeket, hogy a párotok...

Zavar titeket, hogy a párotok el van hízva? Hogyan közöltétek vele, hogy túl duci és jó lenne ha lefogyna egy picit? Mit mondtatok neki?

Figyelt kérdés
Nyilván olyanokhoz szól a kérdés, akiknek elhízott a párjuk. (sajnálatos, hogy ezt ide kell írnom magyarázatképp, dehát mindig akad 1-2 olyan egyed, aki nem érti)
2012. márc. 27. 14:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Páromat tutira zavarja, de nem mondja meg. :( Pedig akkor könnyebb lenne a diéta is, ha kicsit megsértene úgymond. Noszogatna.
2012. márc. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Hogyne zavarna, nem is elsőorban kinézete miatt, hanem mert nem egészséges. Meg is szoktam neki jegyezni szorgosan, hogy változtatnia kéne az életmódján.
2012. márc. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%

A régi képeket nézegetve jegyezte meg, hogy bizony felszedtem pár kilót. Nem sértődtem meg, elkezdtem fogyókúrázni.


Most 6 hónapos a lányunk, megint esedékes lenne a téma de most nem veti a szememre. A diétát nem engedélyezte a gyerekorvos (vagyis igen, de legyen benne a sok gyümölcs és zöldség mellett szénhidrát és zsír is...) a tornától pedig jelentősen csökkent a tejem :-( Megbeszéltük, hogy most a baba a fontos. Elhiszem, hogy tényleg így gondolja :-)

2012. márc. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

én is gondoltam már erre, hogy lehet hogy segítene, ha megmondanám neki, hogy igenis el van hízva, és valamit változtasson. de olyan sértődékeny, mindent a szívére vesz, és félek hogy nagyon megsértődne, pedig amúgy tudja magáról, hogy kövér.

ehelyett mindig csak nyugtatgatom, hogy ugyanmár ez csak egy pici poci, van sokkal rosszabb is...

2012. márc. 27. 14:29
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha hízok valamennyit,az engem zavar a legjobban,nem kell noszogatni hogy mozogjak,vagy valami történjen,bár most adódott nálam ez a dolog először életemben,mert télen kissé lusta voltam.Ha akivel együtt vagyok kezdene párnásodni,akkor vicces,aranyos mondatokkal,nem sértve próbálnám a tudtára adni.
2012. márc. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legrosszabb, amit ilyenkor tenni lehet, az az, hogy ilyeneket mondasz neki ("nem olyan vészes" meg "nekem így is tetszel"). Egyszerűen nem motiválod. Én nem azt mondom, hogy folyton piszkáld, de valamit kitalálhatnátok, hogy mindkettőtöknek jó legyen. Pl. kezdjetek el közösen futni. Nem a fogyásért (le fog fogyni tőle persze), hanem a közös sport öröméért.
2012. márc. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az lenne a jó megoldás, ha te eljárnál valahová edzeni, vagy csak kocogni, és próbáld meg rávenni, hogy tartson veled. Ez is egy jó közös program lehetne. Aztán meg lenne az eredménye is.
2012. márc. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

nem szól érte.. nem vagyok elhízva szerintem csak jött rám...

Ő kevesebb kiló mint én,és miközbe szexelünk és én vagyok felül a súly az rajta van.. (én vagyok 67 ő 65) tegnap megkértem hogy üljön már rám,és ahogy rám ült majdnem össze szakadtam.. hiába mondja hogy szép vagyok így is stb,de magamnak nem tetszem... szóval ő nem sért meg ezzel:))

2012. márc. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
81%

"ehelyett mindig csak nyugtatgatom, hogy ugyanmár ez csak egy pici poci, van sokkal rosszabb is..."


Na, itt szúrod el, így lesz az a pici poci még nagyobb. Légy őszinte, ne bántón, hanem szeretettel, de igenis meg kell neki mondani.

2012. márc. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ő a nő vagy a férfi? Mennyire van elhízva? És akkor is elvolt mikor összejöttetek ?
2012. márc. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!