Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy képzeled magad 10 év...

Hogy képzeled magad 10 év múlva? Házas, elvált, szülő? Esetleg egyedülálló?

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 00:23
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
46 éves leszek, 4 kamaszgyerekkel, egy férjjel. Szép kilátások. :) Remélem, a macskánk is megéri.
2012. márc. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

ez a kérdés engem rengeteget foglalkoztat, és egyszerűen nem tudom elképzelni.

Abban biztos vagyok hogy nem leszek még szülő 10 év múlva.

Remélem nem leszek egyedülálló és azt sem tudom, hogy itt maradok-e a szülői házban vagy albérletbe költözök vagy esetleg sikerül saját házat/lakást venni (hátha javul az ország helyzete)


AMIT SZERETNÉK: saját kis otthonos ház/lakás az akkori barátnőmmel csak 2et laknánk együtt meg egy kutya/macska aki bejárós lenne a házba.


REÁLISAN: egyedül maradok, lesz egy kutyám/macskám és vagy albérlet vagy itthon maradok



f/18

2012. márc. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
18/f te biztos ne maradsz egyedül!Nagyon normálisnak tűnsz.
2012. márc. 29. 00:31
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

saját ház, vagy lakás, két gyerek, kocsi, munka, évi 2 nyaralás. és én is remélem, h még velünk lesz a most 3 éves kutyánk :). így szeretném, é nagyjából megvalósítható, ha nem is egy az egyben és netán nem ebben az országban :-(


vajon ki képzeli el elváltként a jövőjét :)

2012. márc. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Elváltként?Talán aki egy rossz házasságba kényszerül élni most anyagi okok miatt.Neki megváltás lehet a válás.Nem tudom...:)
2012. márc. 29. 00:36
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

f/18 vok köszi kérdező :D

és te hogy látod h mi lesz 10 év múlva? hány éves vagy?

2012. márc. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Jelenleg 22 éves vagyok.32 évesen már saját kuckót szeretnék egy baráttal vagy férjjel.Babát ekkor még nem de kutyám tuti lesz meg egy jó melóm is.Talán nem lehetetlen elérni.
2012. márc. 29. 00:41
 8/26 anonim ***** válasza:
88%
férj jelöltnek nem akarsz engem? :D:D
2012. márc. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
:D oké de akkor lesz kutyánk ugye?
2012. márc. 29. 00:46
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen leírtam pontosan ezt a kérdést a naplómba.

Valami olyasmit írtam,hogy 28 évesen 2 gyerek anyja leszek.Boldog házasság,és lesz egy szép lakásom.28 évesen 1 fiammal,elvált nőként egy albérletben éltem.30 évesen újra feltettem ezt a kérdést magamnak.Mivel nemrég lettem 40 éves így nem is olyan régen olvastam,hogy mit írtam 30 évesen.Nagyjából ezt.Boldog házasságban.Saját lakás Budapesten(született pesti vagyok),jogsival,kocsival.40 éves koromig eljutok Kínába(mint turista),és ami a lényeg egy jól fizető állás ahol szeretni fogok dolgozni.

Nos hogy mégis hogy alakult? Még mindig párkapcsolatban élek,lassan 10 éve.Nem mentem férjhez.Nincs se lakásom,sa autóm,se jogsim.Sosem jártam Kínában,és bár jól fizető állásom van,utálom amit csinálok.Ja! Ráadásul Budapest helyett Angliában élek,dolgozom.(a fene se tervezte a külföldi életet)

Ma már le sem merem írni a kérdést,hogy mi lesz velem 10 év múlva.Csak 2 valami biztos.

1.50 éves leszek

2.nem fogok szülni többé.

A többit már nem is képzelem el..

2012. márc. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!