Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Uj munkahely van kilátásban....

Uj munkahely van kilátásban. Nem tudunk donteni! Elmondjátok a véleményeteket?

Figyelt kérdés
Tegnap a férjem kapott egy álláslehetoséget. Még nem tudunk konkrét dolgokat, de az egyik illeto megy nyugdíjba, és helyette kell valaki (állítolag állandora). Na most a férjem dolgozik. Minden nap hajnali 1-re megy dolgozni. 7 hapbol 6 napot dolgozik. En is dolgozok, biztos állásom van. Mivel a férjem nap kozben otthon van, o vigyáz a gyerekre. Még 2 év van az ovodáig. Nem tudunk donteni. Hagyja ott a mostani munkáját és vágjon bele egy másikba vagy maradjon a biztos helyen. Ha esetleg átvágnák az uj helyen, nagy bajban lennénk. Házunk hitelre van, ki kell fizetni a számlákat, ott a gyerek és még meg is kell élni! Az én fizetésem édes kevés mindenre. Szerintetek?
2012. márc. 29. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez így elég kevés info. Mi a pro és mi a kontra a két hely között?
2012. márc. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Rossz, hogy éjszaka kell mennie munkába. Igy nincs családi életunk, mire hazamegyek már alszik is. Hétvégék is így telnek. Szerintem ha ez évekig így fog menni, el fogunk egymástol távolodni. Ami mellette szol, hogy biztos (egyenlore) ez a munka és otthon van a gyerekkel.

Az uj hely mellett szol, hogy váltott muszakban dolgozna, lenne családi életunk. A fizetése még nem tudom, hogy milyen lenne az mostanihoz. Csak nem tudom, hogy mit kezdjunk akkor a gyerekkel, amikor nappalos lesz. Anyosom 20 km-re él tolunk. Nem várhatom el, hogy állandoan jojjon a gyerekhez. Anyukám itt él, de o dolgozik. Bolcsi nincs, oviba még nem adhatom.

2012. márc. 29. 11:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Olyan tini, egyetmista nincs az ismeretségi körötökben, aki jelképes összegért vigyázni a gyerekre ilyenkor? Főleg a 16 év alatti tinik, akik mondjuk nem kapnak zsebpénzt, elég jó áron elvállalnék, mert hivatalosan még nem dolgozhatnak, és amelyik értelmes, az megelégedne vmi jelképesebb fizetéssel is, mert tudja, nagyon nincs munkalehetősége.
2012. márc. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp tudni kellene az új helyen a fizetést. Ha annyival jobb, akkor fogadhattok dajkát a gyerek mellé.
2012. márc. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Egy kis faluban élunk, nincs a kornyezetunkben fosuli. Az ilyen diákok messzire járnak.

A bér meg azt hiszem, hogy hasonlo lenne mint a mostani munkánál. Az sem valami sok, de jobb mint a semmi.

2012. márc. 29. 13:31
 6/6 A kérdező kommentje:
Délben beszélgettem a férjemmel, és ugy néz ki, hogy inkább maradunk a biztosnál minthogy váltunk egy bizonytalanra. Nem akarjuk elveszíteni a házunkat.
2012. márc. 29. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!