Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom meg, hogy BAR...

Honnan tudhatom meg, hogy BAR listás vagyok-e?

Figyelt kérdés

Hitelre szeretnék venni egy 100.000 ft körüli laptopot.

Hogyan tudhatom meg, hogy BAR listás vagyok-e?



2012. márc. 29. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Bemész a számládat vezető bankodhoz. Ott megigényled a BAR-t. Egy évben egyszer ingyenes. Postán fogják küldeni a bankodba. Majd behívnak.
2012. márc. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bemész a boltba ahol vanni akarod, aztán elintézed a hitelt. Ha bár listás vagy ugyis elutasítják.

Ha listás vagy akkor kellett levelet kapnod róla.

2012. márc. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kamatmentes hitelre vedd meg a laptopot, szoktak ilyen akciók lenni pl. az Euronicsban. Tehát mondjuk a 120ezres laptopot 10x12000ft-ban fizetes vissza.

Másmilyen módon ne vedd, nem éri meg! Párom is azt nyögi, ugyan csak 5600-at fizet havonta, de 36 hónapos. :S még hátra van egy év, a laptop garanciája meg rég lejárt, többe kerül a visszatörlesztés 1/3-a, mint amennyit a gép ér...

2012. márc. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Adrienn7 válasza:
A kamatmentes hiteleknél is van hitelbírálat, tehát ha még bárlistás vagy ott is elutasítanak.Ma már nincs hitel hitelbírálat nélkül. Inkább az lenne a kérdés hogy még bárlistás vagy-e, gondolom.
2012. márc. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem azért ajánlottam a kamatmentest, mert akkor nem nézik a BAR listát, hanem tanácsot adtam, nehogy rosszul döntsön! Ilyen kisebb értékű dolgokat így éri megvenni. Másképp a dupláját visszafizetheti legalább.
2012. márc. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget.


Auchanba néztem ki egy gépet, és 0% az önerő. Reméljük, összejön.

2012. márc. 29. 14:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Az Auchan-ban? Ugye kikérted egy szakértő véleményét a gépről? Nem akarok okoskodni, de jobb utánakérdezni, persze nem a boltban, neten és ismerősöknél, mit ajánlanak. Nehogy egy rossz gépet vegyél. Ha értesz hozzá, akkor bocsi, nem rosszból mondtam. :)
2012. márc. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A 0% önerőnek nemsok köze van a 0% THM-hez ...
2012. márc. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!