Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák! Titeket is zavar, ha...

Anyukák! Titeket is zavar, ha a mama (anyós) össze-vissza csókolgatja a kisbabátokat? (arca, keze, feneke, hasa, combtő stb. ) Engem nagyon zavar!

Figyelt kérdés

Meg egyébként se szeretem, ha rajtunk (apa-anya) kívül más is csókolgatja a kis arcocskáját, mert én is ott puszilom és az olyan gusztustalan, egymás nyála után...

Meg a kezét se, mert azt veszi egyből a szájába. Hogyan mondjam el neki, mert már többször szóltam, de lepereg róla.


2009. jún. 15. 13:07
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
97%
Engem nem zavar, szerintem egy nagyinak - tobbek kozott - ez a dolga. Nem ertem a problemadat, nem akarod uvegkalitkaba zarni azt a szegeny gyereket? Orulj, hogy van, aki puszilgassa.
2009. jún. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ennyire nem kéne burokban nevelned, gondolj bele ha te sem tudod megállni h a gyereked megpuszild , akkor miért fosztanád meg ettől az anyósod. Mert állítom az a saját anyádnál ez fel sem tűnik. Semmi baja nem lesz a gyereknek.
2009. jún. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
91%

Ő a nagymama. Ő nevelte fel a férjedet, aki azért lett olyan akit te megszerettél.

Lehet, hogy van benned ellenérzés, de gondolj bele mi lesz, ha te leszel nagymama és a menyed nem enged az unokád közelébe. És a te nyáladtól pont annyi fertőzést kap el, mint amennyit a nagymamájától.

A gyereket te szülted, de nem a tulajdonod. Önálló személyiség, akit te csak segítesz addig, amíg meg nem áll a maga lábán.

2009. jún. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
90%

Hát én is pusziltam már babát, de valahogy még sosem nyaltam össze. Másról se feltételeztem, épp ezért gusztustalannak sem éreztem.


Akiről így beszélsz, az pedig a gyermeked nagymamája. Légy hálás a sorsnak, hogy lehet Neki olyan, és az legyen a legnagyobb problémád, hogy megpuszilgatja SZERETETBŐL a gyermekedet!

2009. jún. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
80%
Engem is zavar, igaz nálunk nem nagyon jellemző, mivel nem vagyunk egy "puszis" család. Egy-egy puszi nem jelent problémát, de nem szeretem a túlzásba vitt csókolgatást.
2009. jún. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim válasza:
90%
Én meg tudom érteni. Eleinte engem is zavart. Nem is kicsit. Viszont az előttem szólókkal nagy egyetértésben azt mondom, hogy próbálj meg nem foglalkozni ezzel. Nekem is kellett némi önuralom, hogy ne szóljak, de hát ez az élet velejárója... A nagyszülők puszilgatják a kis unokájukat. Ez ellen ne tégy semmit. Nem lesz semmi baja a picinek, max megbántasz valakit.
2009. jún. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, hogy rosszul gondolom, de akit zavar, hogy az anyósa összepuszilgatja a gyerekét, annak szerintem inkább az anyóssal van problémája, nem pedig azzal, hogy puszilgatja.
2009. jún. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy túlreagálom, de én se csókolgatom a kezét, akkor Ő se tegye. Ráadásul bagózik és nem mossa meg a száját, úgy puszilgatja. Anyukámnak tényleg nem szólók, mert ő alapból tudja, hogy nem egészséges a kezét puszilgatni. És csak néha ad puszit az arcára, fejecskéjére és imádja az unokáját. A "kötelező" bacikat így is beviszi, nem kell még ráadás. Azért kössz a válaszokat. Mindenkinek van saját véleménye...
2009. jún. 15. 13:22
 9/31 anonim ***** válasza:
80%
egyetertek:) en szeretnem ha a gyermekemmel torodne az anyosom:) es ahogy ismerem fog is torodni, ha az Isten megsegit majd par ev mulva... legy halas, mert van akinek nem adatik meg, hogy nagymamaja legyen. engem puszilgattak a nagyszuleim, es itt vagyok elek...nemtudome lkepzelni h ezen problemazz...szerintem kicsit nezz magadba mert nem latod a gerendat!!!
2009. jún. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
91%

A bagót megértem. Jelezd Neki, hogy szeretnéd, ha a gyerekre való tekintettel, amikor hozzátok jön, előtte és persze közben ne bagózzon, majd utána rágyújthat, de a kicsi ezt ne szagolja.


A többi ellen viszont nem kell tenni semmit, ez a nagyik dolga. Hála az égnek, hogy puszilgatja. Tedd Te is, igénylik a babák. A kezével meg milliószor több bacit összeszed bárhonnan, mint a Te vagy az anyósod puszijától...:)

2009. jún. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!