Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Helyesen cselekedtem (lent)?

Helyesen cselekedtem (lent)?

Figyelt kérdés

A keresztanyámat letöröltem facebook-ról az ismerőseim közül, és szeretném tudni, szerintetek helyesen tettem-e.

15 éves vagyok. Volt időszak, hogy már vagy 5 éve nem találkoztunk, ezért írtam neki, hogy találkozzunk. Semmi reakció. Aztán elköltözött Barcelonába, nem búcsúzott el. Most volt a születésnapom, nem írt egy e-mail-t sem. Megkérdeztem a nénikémet (ő a keresztanyum édesanyja), hogy miért nem írt nekem a keresztanyám, és ő azt mondta, azért mert nincs neki internet kapcsolata. Kamu, mert sokszor fönt van. Szerintetek helyesen tettem? Ti mit tettetek volna, de őszintén?


2012. márc. 30. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmit. Elfért volna az ismerőseim között.
2012. márc. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, csak egyszerűen nem bírtam ki,hogy ott van az ismerőseim között. Én ilyen(már bocsánat, hogy ilyen jelzőt használok a keresztanyámra) bunkó, taszító személyiséget nem akarok ismerni sem, sőt, ő akar minden kapcsolatot szakítani!
2012. márc. 30. 15:55
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha ez a véleményed, akkor helyesen cselekedtél.

De, ha azt mondjuk, hogy nem helyesen cselekedtél, akkor visszajelölöd? Vagy miért kérdezted meg? :)

2012. márc. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Most komolyan, ennyire fontos az a facebook? Így akartad büntetni, vagy mi? Ha nem keresett, szerintem pont lesz*rja, az ismerősei közt vagy-e, észre sem veszi. Én ilyenen nem agyalnék.
2012. márc. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem gyerekes dolog volt.Én ugyan így jártam.Egy barátom írt nekem,3 hétig nem válaszoltam erre törőlt az ismerősei közül.Szerintem ez annyira szánalmas.Elfoglalt voltam,minden össze jött és mire rászántam magam az írásra nem volt kinek.
2012. márc. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha a lelkednek ettől jobb, akkor jól tetted.

De különben n is úgy gondolom, hogy ha 5 éve nem találkoztatok (mondjuk nem értem hogy akkor amúgy miért kellett volna elbúcsúzzon tőled), ill. nem beszéltek sosem, tehát nem tartjátok igazából a kapcsolatot, akkor őt nem érdekli az egész. Nem lesz neki ettől rosszabb, hogy törölted facebookról, nem fogja büntetésként megélni, max. a saját lelkeden könnyítettél. :)


Mindenesetre szomorúnak tartom, hogy elvállalta a keresztszülőséget, ám ennek ellenére tojik a fejedre...

2012. márc. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem meg, mert kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is, és ha ti azt mondjátok nem kellett volna, akkor se jelölöm vissza, csak egyszerűen az ember kíváncsi. És a te nem értél rá, gondolom nem voltál fent facebook-on, a keresztanyám pedig kismillió alkalommal fent volt. Vagy nálad mit jelent a nem érek rá, az hogy lusta vagy írni, mert nem látszol ki a sok poszt közül. És nem, nem ezzel akarom büntetni, egyszerűen csak tudatni akarom vele, hogy ha nem érdeklem őt, akkor ő se engem.
2012. márc. 30. 16:13
 8/9 A kérdező kommentje:
És annyit, hogy nem 3 hétig nem jelentkezett, hanem vagy fél évig vártam, és nem túlzom!
2012. márc. 30. 16:18
 9/9 anonim ***** válasza:

törölted, túlvagy rajta,

ne agyalj már ezen !!!!


foglalkozz más fontosabb dologgal !!

2012. márc. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!