Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan a férfiaknál, hogy...

Van olyan a férfiaknál, hogy változó kor? és mivel jár?

Figyelt kérdés

47 éves a párom,20 év házasság,3 gyerek,minden rendben úgy tünik,de egyik percben ilyen a hangulata a másikban olyan...és a legfontosabb,nem tudja(szerintem) megemészteni,hogy az első 2 gyerekük 18 és 20 évesek lettek.ez abban nyilvánul meg,hogy levegőnek nézi őket....nagyon nagyon szomorú vagyok,nem tudom kezelni,nem mondd nekem sem semmit,csak hogy nincs semmi baj...mégis hallgatag,majd hirtelen dühös....

nem tudom,mit tegyek,én 38 vagyok,a legkisebb gyerkőc 1,5 éves.


2012. márc. 30. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van bizony. Úgy hívják, hogy férfi klimax. Ugyan olyan hangulat ingadozással jár, mint a nőknél, de nekik nincs hőhullámuk.
2012. márc. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezek ellen lehet tenni.Létezik gyógyszeres kezelés erre.A nőknél az ösztrogén csökken a férfiaknál a tesztoszteron.Ezeket lehet pótolni megfelelő gyógyszeres kezeléssel , ezáltal késleltetni lehet a klimaxot.
2012. márc. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én magam már túl vagyok rajt. Lehet, valakit megvisel, lehet, hogy valakit nem. Én az utóbbihoz tartozom.

Kicsit zavaros a kérdésed. Te vagy a feleség? Vagy a második feleség? Vagy ki? Különben egy 20 éves fiú, meg egy 1,5 éves fiú engem is megzavarna. Nekem az unokáim ennyi idősek. Kérdezz konkrétan. A 47 éves kor, az még nem a változás kora. Ha baj van, akkor nem ettől van.

2012. márc. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy pasi tudja a legrosszabbul elviselni szerointem, hogy öregszik!


Én még csak 30 vagyok de inkább lennék 18!

K_rvaszar sokszor érezni, hogy már nem úgy tart a bőröd, nem úgy feszülnek az izmaid.

2012. márc. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Te már 30 évesen ezt érzed?

Pedig a legszebb korban jársz. Sürgősen változtass valamin...

2012. márc. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az öregedést nagyon nehéz feldolgozni akár férfi akár nő az illető.A legtöbb ember ha megteheti akkor nem engedi hogy látszódjanak az idő nyomai.Plasztikai műtétek , hormon injekciók , anabatikus szteroidok , botox.Ha lehetőségünk van akkor küzdünk az öregedéssel , külsőleg is és belsőleg is.Akinek van lehetősége az a keményebb módszerekkel is tud amiket fentebb leírtam.
2012. márc. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
a feleség vagyok,ez egy házasság,és 3 gyerek...csak nagy a korkülönbség,de ez nem hiszem,hogy baj...
2012. márc. 30. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!