Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt feleség miért utálja a...

A volt feleség miért utálja a férj, új házasságából született gyerekét?

Figyelt kérdés
Apukámnak az első felesége gyűlöl engem. Mindig érezteti is, próbált a nagyszülői örökségből kifúrni hogy az ő gyerekeinek (a 2 tesómnak) több jusson mint nekem. Mikor apu összejött az anyukámmal, akkor már 2 éve külön éltek. A nőnek is lett új férje, de mégis utál. Mondjuk nagyon mézesmázas velem és az anyukámmal is, de ismerem annyira hogy ez csak megjátszás.... Mindig csak a rosszat mondja rólunk.
2012. márc. 31. 22:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem kell vele foglalkozni, nyilvánvaló, hogy a pénz miatt ilyen szemét, hisz egyébként továbblépett ő is az életben. Szánalmasnak tartom, te is ugyanannyira az unokája vagy az apai nagyszüleidnek, mint az előző házasságból született gyerekek.
2012. márc. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Féltékenységből.
2012. márc. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Te mit vagy úgy oda? Nem kötelező találkoznod vele.


Engem apám párja utál, és nekem velük kell élnem.

2012. ápr. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert mindenki a saját gyerekeinek akarja a legjobbat, és ezért. Ami érthető is. Az apuka csak csinálja a gyerekeket más nőknek is, persze hogy rosszul esik ez a régi feleségnek.
2012. ápr. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert apukádnak a 2 előző házasságbeli gyerekével kellene élnie, foglalkoznia, nekik gyűjteni a pénzt,övék kellene legyen az örökség normális esetben. De ez nem az, az apa nyilván otthagyta őket, és elcserélte egy másik nőre, másik gyerekre. Ez nekik nagyon sok hátránnyal jár, persze hogy nem repes örömében.(nem a pénz a fő ok szerintem, hanem a normális családi élet hiánya. A gyerekek náluk nem a mostani párja gyerekei, így az nem is igazi család, pedig ez az élet alapja) Látod, próbálja titkolni az érzéseit, tartsd ezt tiszteletben, igyekszik. Ami meg belül van, normális emberi érzés...Az ellen tenni nem nagyon tud. Tarts távolságot, és meg van oldva.
2012. ápr. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom melyik nemet képviseled, ha csaj vagy: Jön a szerelem, a házasság az igéret, hogy örökkön örökké, gyermekáldás. Majd a férjed lelép, akárkinek a hibája is a válás, otthagy téged egy-két csemetével. Majd megtudod, hogy van valakije, aki lehet sok dologban rosszabb, mint te, esetleg az amit benned kifogásolt az a másikban vonzó, és jön a csemete ott is... Sztem baromira rosszul esne neked is.(nekem pl nagyon, kopkop nem vagyok ebben a helyzetben) Plusz a te gyerekeid már nem napi szinten vannak az apjukkal, lehet kapják az apanázst de az nem egy apa...

Sértődöttség, megbántás, megbánás(a saját hibái)... Sok sok minden miatt jöhet.


Én nagytesóként néztem végig, amikor anyám puffog egy olyan gyerekre, akit 3szor láttunk vagy kevesebbszer, és az apai törődésből semmi se jutott nekünk(anyagi se, nálunk anyu a dolgozó volt, apu a pénzköltő...) és a mai napig Ő van, mi meg néha halljuk a hangját mert telefonon msnen beszélünk, és slusssz, azért az elsőszülötteknek is xr egy ilyen helyzet...:(

2012. ápr. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező nem tehet róla, hogy az apja hova, hányszor, kinek csinált gyereket, hiába meséli sok csalódott nő ezt most neki. Mindenki a saját helyzetét nézi, hogy neki mi a legfontosabb, mi a legjobb. Mivel nem élsz velük, próbáld ezt kizárni, a felnőttek majd megoldják. :)
2012. ápr. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Elég sok lehúzást kaptak itt az olyan apák akik elváltak és próbáltak máshol boldogok lenni, mert az első feleséggel ez nem sikerült. Azért álljunk már meg egy szóra. Akit elhagynak, ez közel sem hibátlan, mert mint tudjuk egy kapcsolathoz két ember kell, és egy jól működőhöz meg pláne. Gondolkodtak volna elhagyott anyukák akkor amikor még tehettek volna azért hogy nem legyenek lecserélve. De nem, az túl egyszerű. Hát ha akkor nem tették, most már ne sápítozzanak! INkább azon igyekezzenek ha van új kapcsolatuk akkor próbáljanak változtatni azon ami nem ment az előzőben, nehogy megint elhagyatottan találják magukat és a szemét férfit hibáztassák megint.

Neked kérdező nem tudok mást tanácsolni, csak azt hogy ha lehet kerüld a volt feleséget. Ha már gyöpös az agya nem tudsz vele mit csinálni, max sajnálni. De ne hagyd hogy az életed elcsessze mint ahogy a sajátját elcseszi. Mert aki gyűlölködik és képtelen továbblépni, még akkor is ha az ő hibája is, az elsősorban magának árt, de olyan buta, hogy fel sem fogja. Szóval, te szűrd le a tanulságot, ha majd házastársad lesz mindent megteszel hogy kölcsönösen boldogok legyetek. Drukkolok neked hogy jól válassz majd, mert ez az alapja a boldogságnak.

Üdv mindenkinek. És nem pasi voltam, hanem 38 éves nő, aki szintén találkozik ezzel a kérdező által leírt undok, buta nőcifajtával nap mint nap.

2012. ápr. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

egy nő a szüléssel, olyan, mintha az életét áldozná fel egy férfiért

nem ilyen szélsőségesen, de mégis.

2012. ápr. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!