Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan egyezzek ki anyukámmal?

Hogyan egyezzek ki anyukámmal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy 16 éves lány vagyok, nyáron szeretnék dolgozni. A problémám az, hogy Anyukám nagyon ellenzi a szórólapozást (azt terveztem), mert szerinte nagyon veszélyes. Egyetértek vele, hiszen én is látom, hogy milyen emberek vannak az utcán, de más pénzszerzési lehetőség nem jutott az eszembe. Amikor azt kértem, a munkahelyén kérdezze meg X-et és Y-t, hogy nem-e kéne nekik valamilyen segítség pénzért, elfelejtette...


A helyzet az, hogy nem állunk túl jól anyagilag, és vannak olyan dolgok, amiket szeretnék megkapni, de Ő nem tud nekem megadni. Kérlek ne támadjatok, mert nem több tízezres dolgokról van szó. Csak a kérdésre válaszoljatok!


Előre is köszönöm! :)


2012. ápr. 1. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs szerintem a szórólapozással, nem tudom postaládásra gondolsz vagy csak kiállni, de ha belegondolunk minden veszélyes ma már....kicsit óvatosnak kell lenni meg figyelni és akkor nem lesz gond, túléltem én is pedig hát Pesten a 8. kerület nem egy Hawaii.
2012. ápr. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értem, mi a veszélyes a szórólapozásban?


"hiszen én is látom, hogy milyen emberek vannak az utcán"-de ezek az emberek akkor is ott vannak, ha nem szóró lapozol, hanem csak lemész a boltba!

2012. ápr. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi a választ! :D

Én is ezt mondom Neki, hogy ma már mindenhol veszélyes... Ő pedig azt mondja, mi van akkor, ha mondjuk belém kötnek. Erre mondjuk nem tudom a választ... :D

2012. ápr. 1. 13:11
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha mész az utcán iskolába,boltba, akkor is beléd köthetnek!
2012. ápr. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Azért annak nagyobb az esélye, ha úgy kötnek beléd, hogy egy helyben állsz, egyedül vagy, mint hogyha mész valahová és van veled valaki. (Jó, nem mindig van melletted valaki.)


De mondom, én sem értem Őt.

2012. ápr. 1. 13:15
 6/9 A kérdező kommentje:
Megtennétek, hogy a kérdésre válaszoltok? Köszi.
2012. ápr. 1. 13:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért ahol több ezer ember halad pl metró kijárat ott nem nagyon kötnek az emberbe, plusz ott vannak a metró felügyelők stb...ha meg beléd kötnek akkor elmész, akkor is beléd kötnek akik erre hajaznak ha mész az úton
2012. ápr. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem csak szórólapos munkát tudsz vállalni. árufeltöltés pl: lehet az jobban tetszene anyukádnak is.
2012. ápr. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszolnánk ha ismernénk anyukádat...mi honnan tudjuk hogy őt hogy lehet meggyőzni? Mond neki hogy te nagyon szeretnéd ezt csinálni zsebpénzért és vigyázol. HA nem engedi akkor meg ez van.
2012. ápr. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!