Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most adjak vagy ne adjak?

Most adjak vagy ne adjak?

Figyelt kérdés

A lányom keresztszülei nem vettek a lányomnak semmit szülinapra se névnapra.

Viszont mi mindig szoktunk venni a keresztlányomnak(a lányom keresztszüleinek a lányának). És mivel most nem nagyon adtak csak karácsonykor ezért nem tudom eldönteni hogy a k.lányom közelgő névnapjára vegyek-e valamit. Nem arról van szó hogy a lányom k.szüleinek nem lenne rá pénze.. Mert van. Csak valami okból kifolyólag nem vesznek. Mert ha "lusták" is lennének erre akkor adhatnának neki pénzt vagy valamit.. De semmit. Mégcsak fel sem köszöntötték szülinapján se!!! Esetleg ha ajándékoznom kéne akkor mit??? A k.lányom 11 éves de kinéz 12-13nak is.



2012. ápr. 2. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Ha a gyerekek születésekor annyira megbíztatok egymásban, akkor most miért nem kérdezed meg őket? Az ilyent jó tisztázni, amíg el nem mérgesedik a dolog.

2012. ápr. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A gyerek nem tehet róla,ne vele szúrj ki.

Vegyél neki 1-2ezer értékben valamit.


A lányod keresztszüleivel meg beszélj,te vagy a felnőtt,neked kell.

2012. ápr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. ápr. 2. 20:59
 4/4 evans ***** válasza:
JOBB ADNI MINT KAPNI én az öcsémnek vettem születésnapjára egy eléggé drága parfümöt és rá következő hónapban nekem volt a születésnapom ő viszont nem köszöntött fel egy kicsit rosszul esett de tudom h minden évben felköszöntöm így lessz ez idén is hiszen ha jószándékkal adom akkor nem várok viszonzást!!
2012. ápr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!