Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmet keresni kell, vagy...

Szerelmet keresni kell, vagy várni, és hagyni, hogy megtaláljon?

Figyelt kérdés

Mi a jobb egy 22 éves lánynak, aki már végre szeretne egy komoly kapcsolatot, keresni, vagy nem foglalkozni vele, és majd jön?

Szeretetéhes vagyok már nagyon:(


2012. ápr. 3. 21:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a legjobb, ha nem keresed görcsösen, de nyitott vagy.
2012. ápr. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Na ez egy jó kérdés.


Igaz én az ellenkező nemet képviselem, de a "várni és hagyni hogy megtaláljon" taktika nálunk biztosan nem működik. Vagy legalábbis nem ott kellett volna várni ahol én tettem ezidáig.

Úgyhogy itt az ideje megpróbálnom a másik megoldást. Majd ha lesznek pontos eredmények megírom. :)

2012. ápr. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Majd jön. Akkor amikor nem számítasz rá :)

Nálam így volt. Amikor kerestem akkor persze semmi nem volt.

2012. ápr. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem görcsösen keresni nem kell, de a lehetőséget meg kell adni. Tehát mozdulj ki, öltözködj csinosan, mosolyogj sokat. Ha pl. egész nap a szobádban kuporogsz, úgy biztos nem fog senki az ajtódon kopogtatni.
2012. ápr. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

még jó, hogy nem kell döntened, hiszen csak az egyik verzió létezik a valóságban: majd megtalál.

mi az hogy majd keresed? :D hogy? mi? ez max csak a fejedben létezik.

attól, hogy úgy kelsz fel reggel, hogy "na, most indulok munkába" vagy "na, ma megtalálom életem szerelmét" még ugyanazokkal az emberek fognak szembe jönni az utcán.

ne foglalkozz vele, még a végén begolyózol :D majd megtalál

2012. ápr. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%

Nekem egyszerűen jött, ezt az érzést,amit vele kapcsolatban érzek, nem éreztem még másban sosem.

Tudom furcsán hangzik, de ha az ember nem gondol rá,és nem akar csak azért is erőszakosan is szerelmes lenni,megfogja találni a szerelem.

Nekem nagyon szép, csak aztán a fájdalom, erről van is egy szép párbeszéd:


'Fájdalom nélkül nincs szerelem!Mondta a süni, és megölelte a mókust'♥♥:(

2012. ápr. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Keresni!
2012. ápr. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ne görcsölj rá a témára, mert az kívülről is látszik majd és akkor nem fog összejönni. (Tapasztalat)


De való igaz, hogy senki sem fog becsengetni, hogy kiköthetem-e a kerítésedhez a fehér lovamat.


Járj nyitott szemmel, add mindig önmagad, s aztán majd lesz valahogy. Próbálj meg baráti társaságban vagy buliban is ellazulni, nézelődni, szemlélődni, aztán majd csak lesz valahogy. Nem jó, ha azzal a céllal mész el mondjuk szombat este bulizni, hogy "na, ma összeszedek valakit"


Sok sikert!

2012. ápr. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem midig akkor jöttek a pasik amikor nemis számítottam rá. Pl vonatutak alkalmával ki gondolná, hogy a párjával ismerkedik meg?
2012. ápr. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött, hiába vártam, aztán kerestem és találtam!
2012. ápr. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!