Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol és milyen segítséget...

Hol és milyen segítséget lehet kérni egy 18 éves fiúnak, akinek mind2 szülője elhunyt, más rokona nincsen?

Figyelt kérdés
Egy hónap alatt vesztette el mindkét szülőjét, más élő rokona nincsen.Édesanyja 16 évig küzdött a rákkal. 18 éves, most kell érettségiznie, esetleg továbbtanulnia, de semmilyen pénzforrás nincs. A lakáson amit örökölt hitel van, azt is törlesztenie kell, a rezsiszámlákat sincs miből fizetni.Az érdekelne, hogy vannak-e alapítványok, akikhez lehetne fordulni? Vagy más lehetőségek számára, hogy legalább a tartozásokat rendezhesse? Köszönöm
2012. ápr. 4. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az Önkormányzatnál a szociális osztályon kellene kezdeni.Te a barátja vagy?És a média....
2012. ápr. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Önkormányzathoz menj be és segitenek. De arra számits hogy időt kapsz, nem egetverő összegeket, igy azért a dolgok nagy részét neked kell kitermelned.

Ez már a kapitalizmus.

2012. ápr. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Keressetek fel egy szociális munkást, ő biztosan tud segíteni.
2012. ápr. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én a barátnője vagyok, igyekszem mindennek én utána járni, hogy ő tanulhasson. Önkormányzatnál voltunk, ott egyszeri segélyt adtak, valamint az árvaellátást, de az se sok mindenre elég. Ha nem veszik fel egyetemre, akkor azt tovább nem is kaphatja.Próbálok több helyről is valami segítséget szerezni, csak sok helyen belefutunk, hogy 18 éves már elmúlt, ezért nem jár neki.:( Köszönöm az eddigi válaszokat!
2012. ápr. 4. 12:57
 5/5 Bence_ ***** válasza:

blikk,fókusz,tények

Viccen kívül forduljatok ezekhez. Hátha segít a nyilvánosság. Merre laktok?

2012. ápr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!