Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szakad meg a kapcsolatom...

Miért szakad meg a kapcsolatom az összes rokonommal?

Figyelt kérdés
A szüleim nem élnek, 1 nagymamám van. Ő a legközelebbi rokonom, kb csak ő az akivel jóban vagyok. Az unokatesóim 80 km-re laknak, velük egyre ritkábban beszélek, meg történt egy nézeteltérés közöttünk. A keresztanyámat nem érdekli mi van velem, a bátyámmal az örökség miatt vesztünk össze (azt hangoztatta hogy neki több jár mint nekem) és ennyi. Nincs senki más rokonom... Azt veszem észre hogy szépen kikoptak a rokonaim, igaz sokat számít hogy pont azok haltak meg akik összetartották a családot...
2012. ápr. 5. 12:39
 1/5 A kérdező kommentje:

Meg az is ide tartozik mondjuk, hogy mindenkinek van családja: férj/feleség, gyerekek, én már sehova sem tartozom. Tehernek érzem magam ha elmegyek hozzájuk, vagyis kívülállónak.


21/L

2012. ápr. 5. 12:41
 2/5 anonim ***** válasza:
Szépen sorban leírtad, hogy kivel miért szakadt meg a kapcsolatot. Akkor mi a kérdés?
2012. ápr. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De ezekben én vagyok a hibás?

Hogy nekem kellett volna feléjük nyitnom, vagy megváltoznom?

2012. ápr. 5. 12:48
 4/5 anonim ***** válasza:

nálunk minden rokon messze él. Évente egyszer, mindenszentekkor körbelátogattuk őket, ők meg soha nem adták vissza a látogatást. Én ezt meguntam, úgyhogy mióta férjhez mentem én nem megyek hozzájuk. Egyik megjelent, mikor a 2. gyerekem megszületett, és kérte a kinőtt ruhákat, babaholmikat. Mondtam, hogy nem, azóta ő is jól megsértődött.

A férjem rokonságával találkozgatunk, ők normálisak.

2012. ápr. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na ez az, hogy nem jönnek meglátogatni.

Amíg élt az apukám addig autóval elmentünk hozzájuk, akkor összejött mindenki, voltunk vagy 15-en, ez kb havonta egyszer volt.

Aztán apu meghalt, akkor már csak vonattal tudtam menni, és inkább azt várják el hogy én menjek le, minthogy ők jöjjenek. Pedig gyakran jönnek fel Pestre, 1 héten egyszer biztosan, de havonta 100%. Múltkor is azt mondja keresztanyám, hogy mikor megyek már le hozzájuk. Ő is 70 km-re lakik kb, csak másik irányban mint a rokonok, és az nekem kb 1 napos utazás. Ki a vonathoz 1 óra, 1 óra utazás megint, ott elmegy a napom, aztán megint 1-1 óra utazás. Ők meg beülnének az autóba, és el tudnának jönni. Arról nem is beszélve hogy a nagymamám az ő rokona is, de 3 éve nem jött el meglátogatni.

2012. ápr. 5. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!