Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megengednéd a 18 éves lányodna...

Megengednéd a 18 éves lányodnak hogy a szünetekben és hétvégén a barátja (akivel 3 éve van együtt) nálunk aludjon?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 5. 14:12
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
71%

Hát ez milyen kérdés?

Nekem anya megengedte, 18 éves koromtól akkor aludtam ott mikor szerettem volna. És nem lett semmi bajom se.

2012. ápr. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
87%
18 éves... nagykorú... ráadásul 3 éve vannak együtt, szóval nem csak 1 éjszakára kell a srácnak... jézusom
2012. ápr. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
94%

Ha 3 éve vannak együtt, akkor egyrészt nyilván többször láttátok, ismeritek a fiút, másrészt feltehetőleg volt már szex közöttük, így szerintem nincs miről beszélni, engedném.

35/N

2012. ápr. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 evans ***** válasza:
64%
most őszintén te nem voltál fiatal?
2012. ápr. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
61%
Ha nem túl kicsi a lakás, akkor megengedném. De azért azt megbeszélném, hogy egy hosszabb szünetben ne minden éjjel legyenek nálunk. Nem a srác zavarna, csak azért na, ő még nem családtag, számomra ő azért vendég lenne.
2012. ápr. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
75%
Megengedném. Ha nem engedném elmenne. Nagykorú. Én is ott aludtam és tisztességes nő maradtam.
2012. ápr. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
59%

Nekem 16 évesen is megengedték, hogy együtt aludjak a barátommal. És jééé, évekig együtt voltunk. Azóta másik párom van, együtt is élünk, normális ember lett belőlem attól, hogy együtt aludhattam a barátommal. Ha akarnak úgyis szexelnek, nem kell ahhoz együtt aludni.

23/L

2012. ápr. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
83%
Ezen a kérdésen te komolyan elgondolkoztál? 18 éves, 3 éve vannak kapcsolatban. Ez eléggé komolynak tűnik. Mégis miért ne engedném meg?! Nyilván te is tisztában vagy vele, hogy már lefeküdtek..más okot meg nem tudnék mondani, hogy miért ne.
2012. ápr. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Megengedném. De nem szeretném úgy találni, ahogy a barátom találta a legénykét, reggel az ő pizsamájában és az ő whiskyjét kortyolgatva foghegyről köszönni a konyhában a süldőt. )) Egyébként meg egy rendes, többéves kapcsolat után rendben van.
2012. ápr. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
44%
Nekem 16 éves korom óta engedik azt is, hogy ő itt aludjon (24 volt mikor összejöttünk) és azt is, hogy én nála. Most 19 vagyok, készülünk összeköltözni, oda már nem kell engedély sem.
2012. ápr. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!