Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tegyek igazságot és mit...

Hogy tegyek igazságot és mit lehetne tenni ebben a helyzetben? Már nem bírom idegekkel!

Figyelt kérdés
Nos a helyzet a kövtkező lenne,anyámék elváltak,anyám egyfolytában nekem hurrogta hogy mekkora idiota apám,ezt hallgattam vagy 3 éven keresztűl.Most apám beszerzett egy munkahelyre ahol ő is dolgozik,anyám nyonmja nekem itthon a hülyeséget,apám meg ergyfolytában anyámról faggat,anyám meg azt mondogatja hogy ne mondaj neki semmit róla.Apám erre megsértődik hogy miért nem tudhat róla,ha valamit elmondok akkor meg anyám fülébe kerül és megint én vagyok a hülye.A munkát viszont nem akarom otthagyni mert jól fizet,viszont itthonról sem tudok elköltözni mert egyenlőre nincs annyi pénzem,így hát sajnos nem vagyok egyszerű helyzetben.Apámmal a munkahelyen veszekszem,anyámmal meg itthon.Kész vicc az egész és kezdek már bele kattanni.A munkahelyet meg azért nem akarom ott hagyni mert jól fizet.Tanácstalan vagyok!Valami tippet adjatok légyszives hogy átmenetileg is de hogyan tudnám kezelni ezt a helyzetet?
2012. ápr. 5. 20:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az apukadnak add meg az anyukad telefonszamat pl., es kerd meg, hogy barmire kivancsi, es tudni akar, hivja fel az illetekest, mivel te mar nem birod ezt lelkileg elviselni. Nyugodtan tudsz ervelni azzal, ami otthon tortenik, tehat ne vallald ezt a szerepet!
2012. ápr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mondtam anyámnak is hogy mondja meg neki vagy írja le üzenetben hogy ha azt akarja hogy ne fagasson akkor mondja el neki.De apámnak is elfogom mondani mert ez így nagyon nem frankó.Mintha ilyen közvetítő szerepet tőltenék be...
2012. ápr. 5. 20:22
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát igen nem vagy könnyü helyzetben, mert egyiket sem akarod megsérteni!

Viszont hozd össze õket egy kávézóban, de egyik se tudjon a másikról. Ott mondd meg nekik, na megbeszélhetitek,amit szeretnétek.

Nem élnek párkapcsolatban a szüleid?

2012. ápr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Akárhány éves is a gyerek, nem lehet rángatni a szülei közt! Mindketten ugyanúgy a szülője, attól, hogy a 2 szülő esetleg nem bírja egymást! Mondd meg mind a kettőjüknek, hogy te ezt nem bírod, ha valami akarnak, beszéljék meg egymás közt, ne téged húzzon mindkettő a saját oldalára, utána meg veszekszel a másikkal, és fordítva!
2012. ápr. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerezz be egy nőt és máris jobb lesz hidd el :)Amúgy tegyél félre minél több pénzt, hogy aztán elköltözhess!
2012. ápr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindig a jelenlevőnek kell nyalizni.
2012. ápr. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban,engem is sokáig tartottak így lelki terrorban.Ez ellen csak egy dolgot lehet tenni:nyitott szemmel végig alszod az egész napot,mert hogy ezek csak a te kedvedért nem fognak megváltozni,az szent.Önzőek.Legalábbis ez az én tapasztalatom.

De szerintem jobb ötlet lenne munkahelyet váltani,ha tényleg ki akarsz szabadulni ebből az ördögi körből.Szerintem ez semmi pénzt nem ér meg,de te tudod.

2012. ápr. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

tegnap 23:22


Sajnos 1 hónapot még le kell húznom mindenképpen,mert a sulimat ki kell fizetnem...szóval muszáj lesz valahogy kibírnom a dolgot.

2012. ápr. 6. 08:27
 9/10 anonim ***** válasza:

Édesanyádnak mondd meg, hogy nem az édesapáddal dolgozol eggyütt, hanem x y-nal. Azaz, a munkahelyen ő a munkatársad. Mondd meg, hogy apukáddal legutóbb ekkor meg ekkor találkoztál, tehát nem tudod mi van vele. ( mondd a legutóbbi munkahelyen kívüli találkozás időpontját )

Édesapádnak pedig mondd meg, hogy ha édesanyád szimpatikus neki, és jobban meg akar ismerkedni vele, akkor talán keresse meg egy közösségi honlapon, és ott vegye fel vele a kapcsolatot. Tehát neki is mondd meg, hogy ott csak munkatársak vagytok.

Mindezt poénosan, de határozottan, kitartóan.:)

Elvégre mindig mindenki azt mondja, hogy a munkahelyi dolgokat nem érdemes hazavinni, és fordítva.:)

2012. ápr. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 evans ***** válasza:
kurwa egyszerű pedíd: csak ennyit kell mondanod: ez nem az én ügyem ebbe nem folyok bele engem hagyjatok ki ebből
2012. ápr. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!