Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg a barátomna...

Hogyan mondjam meg a barátomnak, hogy büdös?

Figyelt kérdés

Próbáltam viccesen mondani, de poénnak vette. Próbáltam komolyabban mondani, hogy "néha büdi vagy", erre a válasza az volt, hogy igen, néha megizzad (szex közben pl..). Mondtam neki, hogy mi lenne, ha leborotválná a hónalját (nagyon szőrős, szerintem megoldódna a probléma), de azt mondta, hogy neki így tetszik, nem fogja leborotválni.


Viszont már csak fürdés után szexelünk, mert ha megérzem az izzadtságszagot, elmegy az egésztől a kedvem.. :S Ráadásul jön a nyár, mi lesz akkor?!:S


Szerintetek hogyan mondjam meg neki? Vagy mit tegyek? Ez valahogy annyira kényes téma..


2012. ápr. 5. 20:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%

Neki van "bátorsága" büdösnek lenni melletted, akkor neked is legyen ahhoz, hogy ezt megmondd neki.

Mondd meg neki, hogy néha undorító, főként az izzadságszagtól, és nem igaz, hogy nem érzi magán. Ha így folytatja, el fogsz hidegülni tőle.

2012. ápr. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy amikor komolyabban mondtam neki, akkor azt is mondta, hogy biztos, hogy nem büdös, ő nem érzi..
2012. ápr. 5. 20:37
 3/25 anonim ***** válasza:
97%

Viszont már csak fürdés után szexelünk


Mi nem vagyunk büdösek, de mindig fürdés után szexelünk.



Vegyél neki valami jó fajta izzadásgátlót, ha az sem segít akkor napközben mondjad neki, hogy fürödjön le, mert nagyon emberes a szaga

2012. ápr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő szeret büdös lenni,akkor megszoksz vagy megszöksz!
2012. ápr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Izzadsaggatlok, dezodor, puder stb, talan lepd meg, vagy kerd meg, hogy ezeket vasarolja meg, es hasznalja, mivel aggodsz a kapcsolatotokert...., ezt a buzt elviselni nem tudod pl.
2012. ápr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Használ izzadtsággátlót. Amúgy teljesen igényes srác, nem tudom, hogy nem érzi magán, hogy büdös :S
2012. ápr. 5. 20:39
 7/25 anonim ***** válasza:
74%
Voltam hasonló helyzetbe....Aztán kiszerettem az illetőből.Hónapokig vártam, hogy végre megborotválkozzon(intim helyen,arcon,hónaljon...).Talán ha kétszer megtette.Most ha visszagondolok az életem ezen részére,konkrétan soha többé nem akarok büdös és szőrös embert...Marad a zuhany alatti szex...Vigyázz,mert könnyen kiábrándulhatsz majd a párodból...
2012. ápr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, csak most lett büdös?

Amikor megismerted, minden oké volt?

2012. ápr. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Riegler válasza:
22%
vaaagy csak te vagy büdös és ezt érzed és ő nem mer szólni és ugyanilyen kérdéseket tesz fel ide... elgondolkodtató
2012. ápr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
74%
Legyél te is egyszer büdös, akkor majd rájön.
2012. ápr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!