Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Antiszociális lennék? Utálom...

Antiszociális lennék? Utálom az ilyen ünnepeket mit most a húsvét, meg a karácsonyt is.

Figyelt kérdés
Anyám mondta h antiszociális vagyok. Meg még egy csomó mindent de ez maradt meg bennem. Szerintem ha az is vagyok akkor az az ő hibája mert pont miatta utálok mindenféle családi ünnepet. Mindig csak kiabál meg elmond mindenféle trehány lusta dögnek mert nem segítek neki semmit,és neki kell egész napa konyhába a robotolnia,én meg csak zabálni megyek ki. Ezt mondja mindig. Azért nem segítek,mert akármit akarok csinálni ő csak leolt,meg elküld a francba,h béna vagyok,ezt se tudom,nem így kell,stb... ha segítek neki az se jó,meg az se nem.
2012. ápr. 9. 11:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
6%
Nem vagy zsidó?
2012. ápr. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem,katolikus keresztény vagyok... bár a vallást nem gyakorlom(nem járok templomba meg ilyenek)
2012. ápr. 9. 11:10
 3/12 anonim ***** válasza:
98%
Az antiszociális teljesen mást jelent. Neked az anyáddal van a bajod. Legalábbis azt írtad.
2012. ápr. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Megértem hogy utálod ezek után az ünnepeket, a párommal is ilyen volt az anyja szerencsétlen elég mulya önbizalom hiányos kis papucs is lett, de ne az ünnepet utáld meg ezért,mert eljön az idő mikor nem velük töltöd majd ezeket és ne az "új" családod rovására menjen,mert lehet ők szeretik és ott te rontod majd el az ünnep hangulatát és folytatod a láncot, hogy majd a te gyereked utálja meg és így tovább....amit ide leírtál mond el neki, hogy ha segítesz az a baj ha nem akkor az hátha akkor nem kiabál annyit, ha meg folytatja ahelyett hogy megmutatná rendesen akkor hagyd ott, de ne az ünnepeket okold azért mert anyád olyankor bekattan.
2012. ápr. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De szeretem anyukámat,nincs vele bajom. Csak belém nevelte már h karácsony,meg húsvét van és ilyenkor már az ünnep közeledtével egyre rosszabbul vagyok,mert utálom az egészet. Azt se bánnám soha nem lenne karácsony meg semmi ilyen ünnep.
2012. ápr. 9. 11:19
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem vagy antiszociális. Ahogy írták, inkább anyukáddal van problémád csak, nem az ünnepekkel. Az ünnepekkel inkább anyukádnak van baja. Ha szeretné őket, akkor nem mondaná, hogy egész nap a konyhában robotol, hanem idegeskedés nélkül készítené el a kajákat az ilyen alkalmakra.Te anyukád állandó idegeskedése miatt utálod ezeket a napokat. Majd ha saját családod lesz, és látod, hogy másként is hozzá lehet állni ezekhez a napokhoz, akkor majd megszereted őket.
2012. ápr. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szóról szóra én is ezt írhatnám le, nálunk is ez a baj. :(
2012. ápr. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Snapette ***** válasza:
100%
Szerintem pont anyukád nem szereti kifejezetten az ünnepeket, mert azzal kapcsolódik neki össze, hogy takarítani meg főzni meg sütni kell, és ha senki nem segít neki, akkor el tudom képzelni, hogy tele van vele a ... hócipője. Kicsit kényszeres ebben a dologban szerintem, mint sokan mások, de azért neked nem kell felhúznod magad. Próbáld meg esetleg a következő alkalomkor elejét venni a bajnak, és megkérdezni, mit segíthetsz, hátha nem akad ki annyira. A helyzet az, hogy ha ő úgy érzi, hogy muszáj takarítani, csillogjon a lakás, meg nagy ebédet főzni, meg sütni legalább kétféle tésztát, akkor ezt nem tudod megváltoztatni, de majd ha külön élsz, saját családdal, akkor úgy csinálod, ahogy akarod. Őszintén szólva én sem értettem soha, hogy az emberek miért érzik ezt a kényszert magukban, utána meg ki vannak borulva, hogy mennyi munkával jár meg milyen fáradtak, nem is volt kedvük már ünnepelni úgy ki voltak dögölve... Ha valaki örvendve tudja végigcsinálni, mert úgy érzi, hogy ez jó, hát tegye, de ha nem akarja a háta közepe sem, hogy ekkora felhajtást tegyen, akkor ne tegye.
2012. ápr. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

de nem engedni h segítsek. Már aatól ideges ha csak elmsogatok,vagy krumplit pucolnék,mert elrontom,béna vagyok,nem ugy kell. Így inkább már nem is segítek neki,mert ugyis minden baj akármit csinálok.


ha nincs ünnep akkor nem szól érte h hogyan msogatok,stb...

2012. ápr. 9. 16:31
 10/12 LeonBlack ***** válasza:

A "kedves" anyukád az antiszociális, egy rosszindulatú szemét ember, aki nem szeret téged. A lehető leghamarabb költözz el majd tőle, mert MEGMÉRGEZI AZ ÉLETEDET!!!

NEM VAGY BÉNA, ő akarja, hogy annak érezd magad!

Mert egy energiavámpír! (Olvass utána, és higgy nekem!)

Te valójában nem az ünnepeket gyűlölöd, hanem a rohadt képmutatást, és igazad is van!

ATTÓL, HOGY Ő ADTA AZ ÉLETEDET, MÉG NINCS JOGA TÖNKRETENNI!

2014. febr. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!