Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apámnak, a tesójának és a...

Apámnak, a tesójának és a tesója barátnőjének mit vigyek ajándékba Magyarországról Írországba? (Leginkább arra vagyok kíváncsi a nőnek mit vegyek? A többiek Hírös pálinkát kapnak díszcsomagolásban)

Figyelt kérdés
Valami olyasmit kéne keresni ami ott nem kapható ami úgy esetleg hiányozhat neki Magyarországról.

2012. ápr. 10. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
A lánynak lehet magyar csoki vagy túró rudi. Esetleg valami szép terítő, ami magyar mintás.
2012. ápr. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még jó kis pirospaprika is mehet a nőnek, biztosan szokott főzni!
2012. ápr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nem inkább személyeset kellene vinni "nemzeti" helyett?
2012. ápr. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pirospaprika. Kalocsai motívumos terítő.
2012. ápr. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A paprika szerintem is jó lesz. Egynek legalábbis. A másik lehet valami személyesebb. Én hiába kapnék bármi hímzett terítőt, az egyik szekrény aljában lapulna, mert soha nem tenném ki az asztalra, nem az én világom, pláne nem egy ilyen lakásba mint az enyém, ahol minden letisztult, alig vannak színek, a formák is leegyszerűsítettek. És nem is használok terítőt. Lehet, hogy nála is csak egy felesleges kacat lenne a matyóhímzés. A paprika viszont mindenképp jó. Meg szerintem ő is kaphat pálinkát, ha nem is Híröst, például a Fütyülős - bár nem pálinka, csak szeszesital - manapság inkább a nők körében fogyasztott ital.
2012. ápr. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vmi Szamos marcipán? Vagy Szamos marcipános bon-bon?
2012. ápr. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok ötletet! A túrórudi mellett döntöttünk :") közbe tudomást szereztünk róla, hogy nagyon szereti.
2012. ápr. 11. 01:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!