Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van a nevelőfateromból!...

Elegem van a nevelőfateromból! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A nevelőapám tönkretette a családomat,amikor anyám még apámmal volt,rendszeresen eljárt otthonról,sokszor még vasárnap este is. Anyám 6 évig hazudozott a családnak,majd kidobta apámat,mikor ő ezt észrevette. Apám volt a mindenem. Itthon már nem érzem jól magam,anyám folyton a nevelőfater ölében hempereg,még az ebédlőasztalnál is. Én pedig be vagyok parancsolva a szobámba,hogy ezt meg azt csináljam,csak ne legyek útban. Nagymamám és a bátyám anyám mellett van,én csak a 73 éves nagypapámmal tudok beszélgetni. Gondolkoztam azon hogy apukámhoz költözöm,de nem tudnék suliba járni,mert a város másik felébe kéne mennem. Mit tegyek hogy elkerüljem azt,hogy nagyon visszahúzódó legyek? 12/L
2012. ápr. 10. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
és a város másik végéből miért ne lehetne suliba járni. Gondolom van buszjárat,esetleg bicikli? Szerintem ha lehet ezt az utat válaszd,költözz apukádhoz.
2012. ápr. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem ha komolyan szóba jöhet, hogy apukáddal lakj, akkor a részletek már megoldhatók. Apukád közelebb költözhet például. A szándék egy dolog érdekében ha már megvan, akkor már tesznek is érte az emberek. Ha bérelt lakásban lakik apukád, akkor könnyebben mozdul, de ha saját lakása van, akkor is megoldható, csak kicsit körülményesebb. Akár még lakást is cserélhetnek a szüleid.:)

2012. ápr. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Jobb, ha elmész apudhoz, addig sem leszel láb alatt.

Ha párkapcsolatban van apud, akkor lehet ugyanaz lesz a helyzet.

2012. ápr. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
Éjjel dugj fel egy cölöpöt a seggébe
2012. ápr. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Beszélj apukáddal, hogy tudna e segíteni?

És anyukádat se ítéld el nagyon, amíg nem tudod, mi volt az oka, hogy nem apudat szerette. Lehet, csak a magyarázatot nem ismered. És ha lehet, mindkét felet hallgasd meg!

2012. ápr. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy apukám...hogyismondjam..le van égve pénzügyileg... A lakást amit bérel,kb. 30 éveig kell még fizetnie,költözni ebből kifolyólag nem tud. És igen,párkapcsolatban él...de nagyon kedves a barátnője,és szeret is engem :)

És az első dologra visszatérve: még az is problémát jelent,hogy nem igazán vagyok benne a busszal való közlekedésben,mert eddig kocsival hoztak-vittek. Na meg apukám is hajnali 4-kor kel,és este 6-ig dolgozik :(

2012. ápr. 11. 17:44
 7/8 anonim ***** válasza:

Apukád le van égve:ha oda költözöl hozzá ő fogja kapni utána a családi pótlékot, és anyukád is fizet majd gyerektartást. Tehát ha dolgozik, és ezeket is kapja, akkor azért nem maradtok teljesen pénz nélkül.

A busz:ennyi idősen szerintem már nyugodtan elkezdhetsz busszal járni, ha lehet párszor menjen végig vele az útvonalon valaki,és aztán már egyedül is tudni fogod. Gondolom a barátaid, osztálytársaid között is van olyan aki busszal jár,tehát nem is kéne végig egyedül menned.

2012. ápr. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ez igaz,csak senki nem megy onnan,ahonnan nekem kéne :/ de köszönöm a segítséget! :)
2012. ápr. 12. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!