Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vigyek keresztlányomnak?

Mit vigyek keresztlányomnak?

Figyelt kérdés
8 éves, és megyek vigyázni rá. /Ritkán szoktunk találkozni mert nem lakik közel hozzánk/

2012. ápr. 11. 20:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam arra, hohy viszek neki egy tábla csokit vagy egy plüss állat?
2012. ápr. 11. 20:24
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy kis csokinak minden gyerek örül.
2012. ápr. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szerintem a plüssnek minden kislány örül.Egy táblacsoki is elég.Ha ünnepre veszed akkor a plüss.:D De ha csak úgy akkor elég egy kis édesség.

Még a másik ötletem, ha ünnepre veszed, hogy ruhát veszel neki.:D Én mindig örültem neki, csak találd el a méretet.:D Pl. egy pólónak is biztos örülne...:D

2012. ápr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Válassz olyat amivel együtt tudtok majd foglalkozni mint egy olcsóbb kifestő, gyurma ilyesmi. De ha kertesházban lakik ott tudtok virágokat keresni amit együtt majd lepréselhettek, vagy lerajzoltok. Esetleg egy origami könyvecske az még fejlesztené is a kézügyességét.

Ha viszont nincs semmi alkalom akkor is jól jön egy finom csoki vagy pár szem muffin.

2012. ápr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ez szerintem jó ötlet, a Nutellával tutira mész...:)

[link]


De itt még vannak más ötletek is: [link]

2012. aug. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!