Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek van igaza? Normális ez...

Kinek van igaza? Normális ez az anya-fiú kapcsolat ennyi idősen?

Figyelt kérdés

Röviden: barátommal több mint 2 éve ismerjük egymást, sok szünettel a hátunk mögött vagyunk. Tegnap viszont eléggé összevesztem vele, mivel úgy éreztem ez már az utolsó csepp a pohárba.

Adott egy 42 éves férfi akinek van egy háza és vele él még az édesanyja. Ezt elfogadtam, megszoktam. Azt viszont már egyre kevésbé toleráltam hogy emiatt mindig én voltam háttérbe szorítva.

Ha programot beszéltünk meg és a mama kitalált valamit akkor annak kellett eleget tenni = program borult. (elég sokszor volt ilyen)

A szilvesztert sem tölthettem ott mert anyját és annak barátnőit fuvarozta ide-oda.

Pizzát akartunk rendelni de a mama megsértődne ha ott a sok kaja és ő rendel. Ha sok a süti fagyit nem lehet venni. Minden e körül forog. Tegnap elmondtam neki hogy unom hogy én vagyok mindig az utolsó és nem lehet rá számítani. Az unokák (testvérének a gyerekei) is mindig ott lógnak a nagyanyjuknál. Lelkiismeret furdalásom van emiatt hogy mondtam neki ezt, de mégis meddig tűrjön az ember. Persze amiket mondtam arra sem szólt semmit csak annyit hogy hisztis vagyok. 25 éves vagyok, milyen épp eszű nő tűrné még ezt?

Szerintetek?


2012. ápr. 12. 13:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%

42 évesen az anyjával él,és ő a legfontosabb nő az életében.

Ez nem normális.


menekülj

2012. ápr. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Számos ilyen esetnél tűrtem, de tegnap is volt egy ilyen eset és telítődtem. Ami a legszomorúbb hogy nem védett meg vagy valami csak én vagyok a hisztis. Azt hiszem elegem lett.
2012. ápr. 12. 13:24
 3/19 anonim ***** válasza:
65%
Ne haragudj, de azért az sincs teljesen rendjén, hogy 25 évesen 42 éves férfival jársz... Az ő kapcsolata meg az anyjával... Az első jól megmondta :P
2012. ápr. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%

mindig második leszel ha ebben a kapcsolatban maradsz.


biztos ez kell neked?

2012. ápr. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
73%
Menekülj!!!
2012. ápr. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%
mintha csak az exem és az anyja lenne...menekülj!!! Saját életetek addig nem lesz amíg az anya él.nálunk is ugyan ez volt, ha valami nem úgy volt ahogy azt anyuci akarta akkor anyuci megsértődött.pl szombat reggel 7 kor nem vittük a piacra, vagy ahova épp ő kitalálta. Mikor exem tervbe vette hogy külön költöznénk, ugyan abban a városban anyuci megtiltotta merthogy mi lesz ővele...szerencsére kiléptem a kapcsolatból, te is menekülj!
2012. ápr. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%

Na, vajon miért van az, hogy 42 éves és még mindig az anyjával él normális kapcsolat nélkül? Hát pont azért, mert nyilván nem egy nővel megjátszotta ugyanezt és ők is, ahogyan most, te megunták.

De erre lehetett volna számítani. Minden 30-40 feletti NORMÁLIS pasi már elkelt. Érdekes dolgok lehetnek ott, ahol mégsem.

2012. ápr. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
73%

Nálunk is ez van, bár nem ismerem a szüleit, de anyu az első, nem laknak együtt, de szomszédok. A párom tartja el őket, persze ész nélkül szórják a pénzét, anyu egyedül sehova nem megy, csak a kisfiával. Ha beteg főzi a húslevest, ha anyu este 8-kor mekit kíván, ugrik a fia.

Legalább kaptam én magyarázatot, ami oké, részben megérthető, hogy a nagypapája úgy hunyt el, hogy pusztán lustaságból nem teljesítette,amit utoljára kért tőle, azóta megváltozott minden, ha anyuéknak kell valami az egész napját felborítja. Azt vallja, neki ugyanolyan az élete, mint kisgyerekként, csak a játékok drágábbak lettek, és a kisautói is már nagyban állnak a garázsban. Igazából nem fogják ezek a férfiak fel, hogy a szüleik sem élnek örökké, így viszont egy nő sem marad mellettük. Mikor pedig egyedül maradnak elgondolkodhatnak majd.

Nyilván, ha neked ez nem felel meg így, lépj ki belőle, nekem pillanatnyilag jó, elég az,amit ő ad.

2012. ápr. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Sokszor én is benyeltem ezeket de az a helyzet hogy én már semmit nem kapok cserébe. Se kedvesség, simogatás egy jó szó, csak vagyunk. Összebújás is már heti 1 volt.
2012. ápr. 12. 13:37
 10/19 anonim ***** válasza:
65%
Nem normális. Ennyi idős férfinek nem az anyján kéne lógnia. De nekem fura ez a "hármas", mármint a tiétek. Általában a huszonéves fiatal csajok azért választanak idősebb, apjuk korához hasonlító férfit, mert azok már érettebbek, felnőttebbek, mint a korban hozzájuk való huszonévesek. De a Te pasidra ez halmozottan nem igaz..ő a leírásod alapján gyerekesebb, anyucikásabb, mint akár egy tizenéves kamaszfiú. Fura. Rég leléptem volna.....minek kellene nekem egy férfi, aki apám lehetne korban de a saját anyja irányítja?
2012. ápr. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!