Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az amit szeretnél elérni,...

Mi az amit szeretnél elérni, megvalósítani vagy már sikerült az életed során?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 12. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Ideális esetben az embernek mindig vannak céljai, amiket szép sorban elér, aztán új célok után néz.


Nekem főleg a karrierem terén voltak/vannak céljaim, fiatalabb koromban a nyelvvizsga, érettségi, felvételi, majd a diploma megszerzése volt a cél. Utána jött a jó munkahely, aztán a még jobb, utána mellékállásként vállalkozás kicsiben.


Itt tartok most, jelenlegi célom kinőni a minivállalkozást, és nagyban játszani. Biztos vagyok benne, hogy 5 éven belül ez is meglesz, de mivel idő közben anya lettem, már megoszlik a figyelmem a munka és a család között.

2012. ápr. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Megvalósítottam/elértem:

érettségi, nyelvvizsga, diploma, 6 hónap munka a szakmámban( tudom, nem sok, de csak ennyi jutott és ennek is nagyon nagyon örültem), stabil-harmonikus párkapcsolat, jó családi kapcsolatok

Célok:

hosszútávú munkahely, elég munkaviszony a GYED-hez, esküvő, gyermekáldás, jó Anyának lenni, jó feleségnek lenni


Nagyjából így állok most. :)

23N

2012. ápr. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen elértem/tük!

Van két kisfiam :) és kijutottunk külföldre!Azt tanulom amit szerettem volna! :)Már csak a munka hiányzik de remélem minnél hamarbb ezt is elérem :)

23/N

2012. ápr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Fontos dolgokban, majd szeretnék egy olyan ember lenni akire felnéznek,és aki tud segíteni.

Jó állást szeretnék, esetleg későbbiekben dalszöveget írni, mivel verset írok, talán a tehetségem meg van hozzá.

Most a közeljövőben, szeretnék a kedvenc bandámmal találkozni, esetleg egy koncertre eljutni

14L

2012. ápr. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

nyelvvizsga, erettsegi, diploma, munka ahova mindigis szerettem volna bejutni, kozben masod diploma, sok-sok utazas, igy eljutva a vilag masik felere, ami annyira megtetszett, h egy evre ra atkoltoztem a vilag masik felere, borzasztoan rossz parkapcsolat, karrier epites a semmibol, ket munkahely utan, egy ujabb munkahely ahol magamra talaltam, felso vezetokent dolgozom, kozben ferjhez mentem, megszuletett eletem ertelme a kislanyom, jelenleg anya vagyok es mellette dolgozom, dolgozunk kisteso project-en, epitkezunk. Igazandibol mindent elertem amit szerettem volna anno. Mostansag egy sajat cegre vagyom, h abban ki tudjak maximalisan bontakozni.

37N

2012. ápr. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

amit már sikerült: egy jó kapcsolat esküvővel :) és egy jó munkahely.

amit még szeretnék: lakás és gyerek, anyagi biztonság.

2012. ápr. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Amit szeretnék megvalósítani:

diploma, még legalább 2 nyelvvizsga, biztos állás, 30 éves koromig eljutni Japánba, fordítani

2013. márc. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!