Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha anyukáddal és apukáddal...

Ha anyukáddal és apukáddal beszélgettek és mondjuk veszekedés alakul ki, akkor nálatok legtöbbször mi a felállás, anyukád és apukád ellened vagy apukád a pártodra áll és véd?

Figyelt kérdés
Nálunk mindig az van, hogy anyu és apu ellenem vannak mindketten, tehát együtt szidnak, hogy ebben ilyen rossz vagyok. Hiányolom azt, hogy Apu vagy Anyu mellém álljon, mindig az a felállás, hogy egyik oldalon én, és velem szemben anyu és apu. Jó lenne egyszer az életbe, ha Apu azt mondaná, hogy lehet, hogy mégiscsak jó amit én mondok, dehát ez gondolom azért nem történik meg mert akkor anyu mérges lenne, hogy miért áll apu az én oldalamra, a másik lány nemű családtag vagy gyerek oldalára.

2012. ápr. 12. 16:34
 1/4 anonim válasza:
100%
Ha mindketten téged "szidnak" esetleg nevelő célzattal, hogy jobbá tegyenek, gondolkodj el rajta, hogy mi is a konfliktus oka...esetleg próbáld meg megszüntetni.
2012. ápr. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg ez a jó, ha a szülők egypárton állnak, igaz neked nem, illetve nem úgy érzed, de nem lehet egyik szülő sem cinkos a másikkal szemben.
2012. ápr. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindig egymás mellé állnak, így lehetetlen megnyernem a vitát. :-/ :D
2012. ápr. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
mindig az mellé állnak akinek az igazat adják.. pl anyu nem fog csak azért apu mellé állni,mert ő az apám,ha nekem nincs igazam. pedig van,hogy ez miatt ők is összevesznek
2012. jún. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!