Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Reggelente muszáj felköhögnöm...

Reggelente muszáj felköhögnöm az éjszaka letapadt nyálat. Ez nagyon zavarja a páromat és a gyerekeket is. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Próbálom diszkréten "elintézni"...már amennyire lehet és nem terhelni őket ezzel a problémámmal, de úgy érzem emiatt egyre jobban távolodnak el tőlem..... :(
2012. ápr. 15. 09:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyél reggel valami szárazabbat, az leviszi a gyomrodba. A másik verzióm az, hogy feltüsszentem a cuccot, de ez akaratlan..talán egy kis bors szagolgatás megtenné a hatását.
2012. ápr. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Orvosnál már voltál a gondoddal? Hátha lenne rá valami megoldás.
2012. ápr. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mármint hangosan krákogsz a fürdőben? Apu is ilyen már vagy 15 éve, hát utcán undorító de nem szeretjük miatta kevésbé. :) A párom is ilyen, ő sok kamilla teát iszik reggel, szerinte használ d én nem látom.
2012. ápr. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A krákogás olyan képzetet kelt, mintha beteg lennél. A betegségtől való undor pedig mélyen az emberekbe van ivódva, hogy elkerüljék a fertőzést.

Menj vele orvoshoz, menj ki reggel a kert végébe, építs egy hangszigetelt szobát, stb...

2012. ápr. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Cigarettázol?

Mert olyan szerintem nincs, hogy éjszaka letapadt nyál.

2012. ápr. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az egészségügyi oka megvan! Ezért is nem az egészségügyi témában tettem fel a kérdést!


Hanem inkább arra vonatkozólag h akinek a családjában van ilyen, ott mennyire fogadta el a család ezt a dolgot, hogy viszonyulnak a hasonló problémával küzdő családtaghoz?

Engem nagyon bánt, h a családom ezt nem veszi természetes dolognak..... :(:(:(

2012. ápr. 15. 15:05
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem veszik természetes dolognak, mert ez nem az.

Nem mindenki csinálja, és mint te is írod, megvan az egészségügyi oka, vagyis ez nem természetes.


Persze ha gyógyíthatatlan betegségről van szó, nincs mit tenni mint elfogadni, de ha nem, akkor persze, hogy nem fogadják el, és örülnének, ha "meggyógyulnál".

De építőbb választ adhatnánk, ha mi is tudnánk mi is az az egészségügyi ok, mert azért nem mindegy.

2012. ápr. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem is megvan az egészségügyi oka ami miatt köhögök. Nos ez van. Én nő vagyok, nekem se tetszik, de sajnos nincs rá gyógymód. Ez van. Eddig csak olyan pasijaim voltak akik elfogadtak ezzel együtt, sőt volt aki azt hitte bajom van amikor nem krákogtam :) Olyan társat kell választani aki elfogadja. Ez olyan mint a fingás. Inkább más szemét csípje mint a hasadat csikarja... érted ugye.

A szüleim is ezzel együtt fogadtak el, engem meg nem érdekel mikor apám fingik vagy büfög...


Nyilván, ha olyan egészségügyi oka van amin segíteni lehet, akkor magad miatt változtatnod kell hogy jobban legyél. De nem más miatt, hanem magad miatt.


Sajnos ezek a kapcsolataim nem maradtak meg, de remélem hogy találok majd olyan pasit aki elfogad. De ez nagyon hamar kiderül, úgyhogy azzal nem is szabad folytatni, aki emiatt nyávog. Mindenkiben van valami ami esetleg zavaró lehet. Úgyhogy azt tudom tanácsolni, hogy ne foglalkozz velük, ha meg valaki kifogásának ad hangot, vágj vissza, hogy te meg kövér vagy pl és rontod az összképet. Hidd el egy két beszólás után elhallgatnak. Ha már ennyire nyávogós bandát sikerült kifognod.

2012. ápr. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!