Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell elérni egy pasinál...

Hogyan kell elérni egy pasinál hogy harcoljon, vagy nyomuljon érted? Mit kell tennie a nőnek?

Figyelt kérdés
Sok nő ismerősöm van akinél azt tapasztalom hogy a férfivel akivel randiznak el viszi őket vacsizni,ide-oda,moziba ,vagy más városba pihenni!Engem meg soha senki nem akar,max egy kávéra ülünk be vagy sétálunk egyet.Hogyan érjem el hogy én is érezzem hogy egy pasi harcol értem vagy lássam rajta hogy el akarja nyerni a kegyeim?Mit kell tennie egy nőnek?
2012. ápr. 19. 18:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%
velem is ez a helyzet. a volt barátom is csak kávézni, kajálni vitt el. nem vagyok elégedetlen de sokszor én is azt látom hogy más nőket sokkal jobban kényeztetnek úgymond. szerintem nem szabad a férfival éreztetni hogy nyeregbe van, mindig kell lenni egy kis titokzatosságnak a nőben hogy teperjen érte a férfi.
2012. ápr. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%
Tőled elvonatkoztatva, ilyen esetekben talán az illető nő nem annyira jó nő, mint azt hiszi magáról.
2012. ápr. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
70%
Hát bizony teljesíteni kell, hogy fenn tartsd az érdeklődését. Persze ugyan így van vissza fele is.
2012. ápr. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
70%

ma 18:32


Nem vot szép mondat,de van benne igazság,nekem több barátnőm is volt,de vot egy kettő ameyik nem mozgatott meg annyira,így nem is küzdöttem érte úgy,persze olyan is volt hogy küzdöttem mint egy vadbarom és semmi nem volt jó neki,sokszor felesegessen küzdöttem,pedig mindent megtettem,de még is feleslegessé volt és néha ilyenkor meggondólja az ember hogy megéri e küzdeni érte,sokszor esetem abba a hibába hogy küzdöttem de egy kevés jutalomba sem részesűtem,így kissé belefáradtam és nem esett jól

2012. ápr. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom mit teszek, de az én párom elég sok mindent megtesz értem, de ez persze kölcsönös. Ez szerintem függ a férfi személyétől, kreativitásától és hogy mennyire szerelmes.
2012. ápr. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
72%
Ez a fokmérő? Ha a férfi nem tol alád semmit, akkor az már nem kényelmes neked? Egy jól működő kapcsolat ettől függ, hogy hova visz el a férfi? Mit kell tenned?Gazdag férfiakkal kell ismerkedned,ami kétségtelenül egyszerűbb,mint magadnak megteremteni ezeket a dolgokat.
2012. ápr. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam hogy legyen gazdag,de azért jobban teperhetne értem,azt érzem semmit nem tesz meg mint más nők meg megkapják ezt és én arra lettem volna kíváncsi ők mit és hogyan érik el egy pasinál.És hát lehet igaz hogy nem vagyok elég jó de akkor meg minek kezd velem?
2012. ápr. 19. 18:48
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném,hogy ez lenne a nagy átlag,hogy randiidőszakban a férfi elviszi a nőt pihenni egy másik városba. Másrészről az ismerkedés fázisa nem arról szól,hogy lehet minél drágább dolgokat adni a nőnek.Nem jobb egy olyan ember,akivel inkább jól el tudsz beszélgetni, közös a gondolkodásotok, nevettek együtt stb.? És akkor ha elutazni van kedvetek,akkor együtt, közös pénzből el tudtok menni akárhová pihenni, vagy együtt el tudtok menni moziba, ha már egy pár vagytok.
2012. ápr. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
93%

Le kell szarni.

Akkor aztán szalad utánad.



28/n

2012. ápr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

ma 19:05


ÁÁÁ hova gondolsz?Az ilyen nők a kűzdést sokszor pénzben is mérik mint a kérdező,az iyen típús az aki az első megpróbátatás után feképnél hagy

2012. ápr. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!