Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ablakos feleségek! Hogy...

Ablakos feleségek! Hogy bírjátok a mindennapokat?

Figyelt kérdés

Tavasztól őszig nagy hajtás van, van hogy 5:30tól este 10ig dolgozik. Szerencsére hetelni nem jár, minden éjjel itthon alszik.

Ti hogy viselitek? Én nagyon nehezen. :(

Tudom, hogy ezt vállaltam, de azt hittem bírni fogom.

A héten még vasárnap is dolgozik. Nyáron jól keres, de télen majdnem éhen halunk, mert alig van munka.


2012. ápr. 19. 18:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
azért kell spórolni nyáron. Hidd el, hogy neki szarabb,mert ő dolgozik éjjel nappal, nem te
2012. ápr. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Tudom. Úgy van vele, hogyha ennyit dolgozott a pénzért, akkor megérdemel ezt-azt. És amit megspórolnánk, azt elkölti. :)
2012. ápr. 19. 18:51
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
Ez benne a rossz logika, sajnos ma úgy kell dolgozni, hogy nem azonnal kapod érte a jutalmat, hanem majd később lesz meg a jutalma...jóval később. Különben tényleg éhen haltok.
2012. ápr. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
97%
Igen, megérdemel bizonyos dolgokat a kemény munkájáért, pl. azt, hogy télen se kelljen nélkülöznötök... sokan dolgoznak így, és sajnos a legtöbb ember egyszeren nem tud bánni a pénzzel, elfolyik a kezük közül... fele ennyi bedőlt hiteles nem lenne, ha picit előre tervezne mindenki. Emellett persze legyen meg a kényelem, de a jövőre mindig gondolni kell. Neki is, neked is. A munkáját végezze, amíg tudja, amíg bírja és te bírod, nem irigyellek egyikőtöket sem. De a pénzügyeitekre figyeljetek oda!
2012. ápr. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Mindig azzal vigasztal, hogy majd lesz valahogy. :)

De ha rászólok, hogy ennyit nem kéne költekezni, akkor az a válasz: ennyit megérdemlek.

De sosem tudja mikor van vége az "ennyi"nek...

2012. ápr. 19. 18:58
 6/20 anonim ***** válasza:
95%

Én ezt nagyon nehezen viselném :-( Főleg a bizonytalanság miatt. Hogy fogtok így gyereket bevállalni?


A párom munkahelyén is vannak projekt-időszakok. Ilyenkor 6-8 hétig ő is csak aludni jár haza. Nem könnyű, de ez van. Legalább van munkája :-))

2012. ápr. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
56%
milyen feleségek??és ki dolgozik 5.30tól 10ig? kicsit egyértelműsíts.
2012. ápr. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Műanyag nyílászárót beépítő férfiak feleségei. :)


A párom szokott sokáig dolgozni. Szerencsére ritka, hogy 7 előtt kelljen mennie dolgozni.

2012. ápr. 19. 19:18
 9/20 anonim ***** válasza:
48%
gondolom aki fa ablakot épít be az is sokat dolgozik
2012. ápr. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%

Utolsó, ez teljesen egyértelmű. ABLAKOS feleségekhez szólt a kérdés, és az ABLAKOSKÉNT DOLGOZÓ FÉRJ dolgozik 5.30.-tól 10-ig. Nem tudom mit nem értettél ezen.


Férjem azelőtt ablakos volt, de nem csak ablakos hanem "ajtós" is, magyarán: nyílásszárós :) Ajtót pedig télen is csináltattak és javíttattak szerencsére :) Mármint lakóházakon belül :)

2012. ápr. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!