Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki vágyna olyan apukára...

Valaki vágyna olyan apukára mint az enyém?

Figyelt kérdés
Az apám olyan nagyon szeretlek kislányom típus. Ölelget puszilgat stb... De jobban szeretném ha mondjuk vicces lenne és nem lenne ilyen érzelgős. Pl.: röpizésnél amikor a barátainkkal játszunk és egy csapatban vagyunk és pontot szerzünk, dícsérget megpuszil. Jobb lenne csak egy pacsi vagy valami. És amúgy sem akarok apuci kicsi lánya lenni, mert van egy barátom aki tetszik és bármit jól csinálok, máris jön a "jajj de ügyes vagy" meg ilyenek. Van akinek hasonló a helyzete? 13/L

2012. ápr. 19. 19:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%
Majd ha már nem lesz apád, akkor hidd el, visszasírod ezeket a dolgokat!
2012. ápr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%
Inkább örülj, hogy ennyire szeret az apukád!
2012. ápr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
76%
Amúgy meg hogy lehet ilyet kérdezni? 13 évesen azért legyen már egy kis eszed! Ha már fiúzni van "eszed"...
2012. ápr. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
58%

1 Miért kell ilyenekkel jönni?:O

Amúgy örülj neki,hogy ilyen,hidd el,van ennél sokkal rosszabb is.Jobb ez,mintha pl leszidna mások előtt.Én vágynék egy ilyen apukára:)

2012. ápr. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
4. Miért kell ilyeneket kérdezni? Ha meg vicces apja lenne, akkor az lenne a baj. Milyen problémákat tudnak gyártani az emberek. Nekem világ életemben alkoholista apám volt, mégsem jutott 1szer sem az eszembe, hogy ilyeneken agyaljak! 13 évesen legyen már esze! Ha fiúzni tud, akkor ezt is tudnia kellene.
2012. ápr. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Ne bántsátok már.

13 évesen engem is "zavart", ha a szüleim puszilgatnak, dícsérgetnek mások előtt.

Idővel változni fog, hidd el. :)

ÉS örülj annak, hogy dícsér, puszil, még mindig ojbb, mintha semmi nem lenne jó, amit csinálsz.

2012. ápr. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
*még mindig jobb..
2012. ápr. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Büszke Rád!

Ha már nem lesz Apukád, még visszasírod ezeket a dolgokat, ahogy a legelső válaszadó is írta.

Gondolj azokra a fiatalokra, akiknek az édesapja alkoholista, bántalmazza a gyerekét, k*rvázik, vagy éppenséggel azokra, akiknek minden vágya, hogy legyen apukája...


27/L

2012. ápr. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
1 Tudj már örülni más jó életének.Nekem sem volt jó gyerekkorom.
2012. ápr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Ja 4 voltam.
2012. ápr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!