Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki vágyna olyan apukára...

Valaki vágyna olyan apukára mint az enyém?

Figyelt kérdés
Az apám olyan nagyon szeretlek kislányom típus. Ölelget puszilgat stb... De jobban szeretném ha mondjuk vicces lenne és nem lenne ilyen érzelgős. Pl.: röpizésnél amikor a barátainkkal játszunk és egy csapatban vagyunk és pontot szerzünk, dícsérget megpuszil. Jobb lenne csak egy pacsi vagy valami. És amúgy sem akarok apuci kicsi lánya lenni, mert van egy barátom aki tetszik és bármit jól csinálok, máris jön a "jajj de ügyes vagy" meg ilyenek. Van akinek hasonló a helyzete? 13/L

2012. ápr. 19. 19:24
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak akik normális válaszokat adtak. És nem az a bajom hogy szeret hanem csak az hogy mások előtt is ölelget. Azok meg minek válaszolnak akik csak bunkók tudnak lenni?!
2012. ápr. 19. 19:46
 12/24 anonim ***** válasza:
20%

"Majd ha már nem lesz apád, akkor hidd el, visszasírod ezeket a dolgokat!"


Kíméletlen, cinikus megjegyzés volt teljesen indokolatlanul.


Kérdező, az érzelgős apa kicsit gáz...

2012. ápr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Az apád adott, az anyád is az. Nem választhatsz.


Mondd, kicsi lány, te valójában dícsekedni akarsz apukáddal, vagy panaszkodni rá? El kéne dönteni...

2012. ápr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon jó lenne, ha ilyen apukám lenne. Csak az én apukám sajnos meghalt, amikor 6 éves voltam.:( Nagyon hiányzik, hogy nem volt az életemben.
2012. ápr. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

egy okosan kiválasztott pillanatban mond meg neki, hogy te ezt már nem érzed helyénvalónak, mert nem vagy már kisbaba. biztos nincs fiú tesód, az már elvégezte volna helyetted a munkát...

de okos légy, néha egy felnőtt csajszi életében is jól jöhet az apai vigasztalás, elismerés...

az nem lehet, hogy egyébként sem jött le neki, hogy kamasz lánya van? lehet, h másról is el kéne beszélgetnetek? kéne egy jó kis apa-lánya nap...

2012. ápr. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

13 évesen normális hogy így érzel, ilyenkor minden "ciki".

Nekem apum meg vicces volt. Vagyis én soha sem tartottam annak ha poénkodott... Pl volt a barátnőm átjött és apum mondott valami poént, és a lány szakadt a röhögéstől, én meg rászóltam hogy "Apu nemár...." vagy figyelembe sem vettem a poénjait. És egyszer meséltem ennek a lánynak hogy milyen fárasztó meg idegesítő hogy ilyen, ő meg azt mondta hogy örülne ha az ő apja ilyen lenne, mert az övé meg idegbeteg mindig: mindenért leordítja a fejét stb.

Hát, már én is sajnálom hogy nem díjaztam őt, mert lassan 5 éve meghalt...


22/L

2012. ápr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Kérdező, az érzelgős apa kicsit gáz...


Szerintem meg te vagy gáz. Ha ennyi esze van egy 13 éves lánynak, azt nem tudom sajnálni. Jaj szegény, szereti az apukája. Aki meg azt írta, hogy irigy vagyok az apjára, az gondolkozzon már egy kicsit. Leírtam, hogy még úgy is szerettem őt, nem érdekel, hogy kinek milyen az apja. De egy normális gyerek nem mondd ilyet. Akkor is az a véleményem, amit írtam. Nem érdekel, hogy cinikus e vagy sem!

2012. ápr. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
mázlista vagy. Az én apukám is ilyen volt,és egy hónapja meghalt.Én a világon csak őt imádtam ,életemnél is jobban,és a kezeim között halt meg.
2012. ápr. 28. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Inkább örülj h van apád! Mikor anyum terhes lett velem drága apám lelépett! Úgy örülnék egy olyan apának aki olyan mint a tied! 11/L
2012. máj. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
Én is örülnék neki ha ilyen apukám lenne, mert az enyém 2 és fél éves koromban lelépett és nagyon ritkán látom és az a baj, hogy van egy második felesége aki nagyon hülye és csak ordít meg parancsolgat. Az apám meg folyton dolgozik szóval azt sem tudja milyen a felesége... tehát én örülnék egy ilyen apukának o.O 12/L
2012. júl. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!