Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítanátok vele ezekért?

Szakítanátok vele ezekért?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt barátommal, de sok dolog nem hagy nyugodni.

Ő azt mondja, hogy sokáig szeretne velem maradni, szeret engem nagyon, sokszor fel is hív...

DE!

Nem is tudom, hol kezdjem... Ma pl. álltunk a tablójánál, nézegette a csajok képeit, és közölte, hogy közülük egy-kettőt meg ***khm khm...-na.


Alig-alig csókol meg, csak lenyom egy puszit.


Szex közben, ha elmegy...egy szó nélkül befejezi, felöltözik és elalszik, én meg mindig hoppon maradok.


Állandóan leszólja a ruháimat. pl.: "neked csak olyat ruhád van, ami veled egyidős?"

Hozzáteszem nem, de szeretem a retro ruhákat, szerintem stílusosak.


Öcsém nem egy szent gyerek, nem túl szófogadó. Egyszer rosszalkodott valamit, és hiába kértem, hogy hagyja abba, nem akarta. Erre barátom odament és megütötte. akkor még csak 5 éves volt.


Utálja a háziállataimat, a barátaimat is. Leszólja őket, hogy csúnyák, esetleg b*zik stb...


Anyura is állandóan megjegyzést tesz, pedig 2 helyen dolgozik azért, hogy eltartson minket.


Húsvétkor annyi volt a nagy locsolás, hogy wc-ről jövet, kézmosás után nem törölte meg a kezét és rám spriccelte a vizet "húsvétot, cica" szöveggel, körítésnek.


Sose mentünk együtt sehova, sőt... az évfordulónkon is én fizettem ki a kaját, én foglaltattam asztalt, ráadásnak meghívta 3.-nak az egyik haverját is...


Állandóan lehúz kajával, cigivel.


Egyszer már otthagytam, nem is olyan rég, egy hónapja kb, de én mentem hozzá vissza, amit azóta bánok kicsit, mert neki kellett volna próbálkozni a kapcsolatunk rendbehozatalával és nem nekem.


Szerintetek? 18/L


2012. ápr. 19. 19:58
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kérdés, màr holnap is késõ lesz, hogy szakits vele!
2012. ápr. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretnélek megbántani, de létezik olyan nő a világon, akinek ezek után még kérdés a szakítás?

Jól írta egyik válaszoló: még egy utcalánnyal is jobban bánnak. Nem jöttél rá magadtól hogy az a fiú ultragáz? 100-ból 99 csaj már elküldte volna a pic.sába....te vagy az egy, aki vacillál.

2012. ápr. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%
Ez a pasi nem érdemel meg téged! Te sokkal jobb párt is találhatsz magadnak! hagyd őt a francba!
2012. ápr. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

Hű, látom mind egy véleményen vagytok... bár... nem is csodálom.

Nincs mese, túl kell lépnem rajta és keresnem olyat, aki megbecsül.

Köszönöm a válaszaitokat! Azért még várom a véleményeket! :)

2012. ápr. 19. 20:21
 15/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem is kérdés, hagyd ott sürgősen.
2012. ápr. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%
Itt csak egy fajta véleményt fogsz kapni.Nem is értem hogy lehettél eddig ilyen elvakult.
2012. ápr. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%
Még szép. Azt elhinném, hogy velem akar maradni, hiszen még egy ilyen balekot nem találna...
2012. ápr. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%
Kb egy tucat olyan dolgot soroltál fel, ami miatt nem értem, hogy miért vagy még vele egyáltalán. Ennek csak egy oka lehet: mazochista vagy. Ha viszont nem, akkor irány útilaput kötni az egyáltalán nem úr talpára!
2012. ápr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
Jó jó... holnap reggel szakítok vele, kíváncsi leszek a reakciójára. Bár, mikor először otthagytam, nagyon sz*rul nézett ki, de ezt én akkor sem érdemlem.
2012. ápr. 19. 20:47
 20/39 anonim ***** válasza:
100%
Aztán nehogy meghasson téged az, hogy ott előtted nyomban összeroppan. Ne engedd, hogy visszakönyörögje magát(ha egyáltalán megteszi). Mindenképp zárd le ezt az egészet végleg! Ez az ember semmibe vesz téged, találj inkább olyat aki tényleg szeret és megbecsül. A tablettáról pedig állj le és egy kis odafigyeléssel mozgással, nem nagy megerőltető munkával dobd le magadról azt a pár kg-t és egyből jobb lesz a közérzeted is. Nem is kell mind a 7-et..elég lenne 1 kg is, hogy lásd fogytál és ha a tükörbe nézel akkor egy csinos lányt láss!
2012. ápr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!