Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar sok nő ennyire...

Miért akar sok nő ennyire fiatalon gyereket vállalni?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvasom, hogy 21-22 évesek már azon gondolkoznak, hogy gyereket szüljenek minél hamarabb. Én most vagyok 26, de még meg se fordul a fejembe, hogy bevállaljak egy babát és a környezetemben se téma a hasonló korúaknál. Ilyenkor még inkább a karrierre és a párkapcsolat kiépítésére koncentrálnak a legtöbben, hangsúlyozom a környezetemben. Nem provokálni akarok, csak kíváncsi vagyok a véleményekre, hogy miért adja fel sok lány ilyen fiatalon a "szabadságát" és vajon mi befolyásolja ezt: a környezet, a neveltetés, az iskolázottság stb.

2012. ápr. 20. 11:29
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
33%

Mert buták,divatkövetők,álomvilágban élők.

Nem tudok miért gondolja azt valaki,hogy az az egészséges,ha egy 20on éves,aki szellemileg nem érett a gyereknevelésre az csináljon gyereket.20on évesen az emberek még tanulnak,dolgoznak az életüket építik.

Az ilyen felfogású 20on évesek nem tudom,hogy akarnak egyszerre tanulni,dolgozni meg gyereket szülni,mert gondolom azzal tisztában vannak,ha a gyerek óvodás korú lesz,akkor ott lesz nagy semmi nélkül,lepukkanva.

Szerintem az is baromság,hogy 30,40 felett veszélyesebb gyereket vállani,sportolni kell,egészségesen élni,és akkor nem lesz baja a gyereknek.Az mivel jobb,ha sok nem sportoló,tunya,igénytelen,gyereket gyárt?

2013. nov. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
67%

mert celtalanok es azt hiszik egy gyerek eletcel es majd a gyerek mindent megkap eler es az almAIKAT BETOLTI AZOKAT AMIKET NEKIK SOHA NEM SIKERULT.

Mert keresik az elet ertelmet

mert igy szokas

mert szeretnenek babazni

mert hozza tartozik az elethez

2013. nov. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!