Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS, Anyôsom veszélyezteti a...

SOS, Anyôsom veszélyezteti a gyereket?!

Figyelt kérdés

4 éves kisfiam 2éve homokot evett anyosom felügyeletében.(anyos azt mondta,hogy nem látta,mert hâttal ült a gyerek neki). Persze fel akartam robbanni mert honapokig jartunk dokihoz... azota büntetem ha csak a szajahoz emelte a kezet a homokozoban. Ma ott volt anyosnal. Du kerdeztem,hogy mit csinaltak mondta hogy jatszottak homokozoban. Kerdeztem hogy szadban volt a kezed? Azt mondta idezem " mama mondta egyek belole mert jo"

Felhivtam hogy megis mi a fenet kepzel magarol...azt mondta,hogy hát a tv mondta hogy evente fel kg kosz az jo. Azt hittem agyverzest kapok... mivel fegyverezzem le,hogy meg a haz kozelebe se jojjon? 2utca tavolsag,koltozes sajnos kizarva...


2012. ápr. 20. 20:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem azért az eltiltás kissé túlzás lenne. Nem hiszem, hogy direkt rosszat akar neki, csak hát más kor, más felfogás...Ezen nem tudsz változtatni. Ha ennyire nem bízol benne és nem akarod egyedül hagyni vele a gyereket találkozzatok hármasban, a te felügyeleteddel. De az eltiltás szerintem felesleges és szívtelen. (Ezzel természetesen nem megbántani akarlak)
2012. ápr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
74%
Basszus ez nagyon nagy gáz.Homokkal etetni a kicsit ez nagyon fura.Talán ha beszélnél a pároddal és megvitatni az nem megoldás vagy már próbálkoztatok???Ha át akar menni zárd be a kaput.
2012. ápr. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%

Atyaúristen , milyen hülye az anyósod van!!! szegénykém!! ha még 1x előfordul ilyen, akkor is vidd el orvoshoz, és próbáld meg távol tartani tőle a gyereket!

Aki ilyen nemtörődöm és felelőtlen, az nem való gyerekvigyázásra!!!!

2012. ápr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
Egyetlen helyes megoldas szerintem ha felugyelet melett lehet a kicsivel.
2012. ápr. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
ja és, amiről beszél a zöldségeken való szennyeződésre gondolt szerintem, hogy nem kell mindet agyon mosni, nem arról beszélt a tv, hogy a homokot kell megenni!
2012. ápr. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem kicsit túlreagáltad a dolgokat... Simán el tudom képzelni hogy az anyósod mondta a fiadnak hogy ezt mondja ha kérdezed... Simán lehet játszani ilyet ebben a korban. Márt csak azért is mert ilyen háklis vagy erre... Tudod hogy bosszantson...
2012. ápr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
65%
Azért etette vele meg a homokot,mert állítólag jót tesz az immunrendszernek.Én is sok homokot ettem gyerekként és sosem vagyok beteg:)Nem tudom,ettől van e:DHa igen,akkor a kosz néha jó:)
2012. ápr. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%
Én évente 1 kg koszról tudtam. Na de mindegy, hogy fél, vagy egy egész kg koszról van szó, nem egyszerre kell megenni.
2012. ápr. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%

Az én gyerekem is evett már homokot. Meg szerintem minden normális gyerek megkóstolja. ;)

Lehet lepontozni! :D

2012. ápr. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én kiskoromban folyton homoksütit "sütöttem" és mindig megettem. Ha észrevette valaki, hogy a homokot eszem rám szóltak, de nem csináltak nagy ügyet belőle. Szólj a mamának, hogy ilyet nem engedünk a gyereknek, de baja nem lesz tőle.
2012. ápr. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!