Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok hozzá, ha a...

Mit szólnátok hozzá, ha a férjetektől soha nem kapnátok egy szál virágot? Sem nőnapra, szülinapra, névnapra sőt nem csak virágot, még csak azt se hogy Isten éltessen. Szerinte ez nagy baromság, hülye formalitás.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 20. 21:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Persze, így elhiszem, hogy rosszul esik, ha ilyen téren nem kapsz tőle semmi törődést úgymond. Remélem azért más téren megkapod és érezteti veled, hogy szeret. Remélem még van esély a változásra nálatok ennyi idő után is. Sok szerencsét és sok boldogságot!
2012. ápr. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Kösz az együttérzést. A remény hal meg utoljára.
2012. ápr. 20. 23:00
 13/17 anonim ***** válasza:

Én magam kértem, hogy nekem virágot ne adjon. A vágott virágot eleve hiábavalóságnak tartom - megvenni, hogy pár nap múlva kidobd? A cserepesek meg nálam sokáig nem végzik. Az orchidea volt az egyetlen virág, ami tetszett, már 2-t kinyírtam a 3-ból, egyszerűen béna vagyok a gondozásukban.

Kaktuszokat és a zöld, virágtalan növényeket szeretem. De azt is inkább megveszem magamnak, mert én tudom, milyen kell, milyen tetszik.

2012. ápr. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Utolsónak.nem érted a lényeget...
2012. ápr. 20. 23:17
 15/17 anonim válasza:

Az én párom is ilyen. Ő még a karácsonyt sem tartja, mondván ugyanolyan nap, mint a többi. Se szülinap se névnap, semmi. Ő így nőtt fel.

Elmondtam neki többször, hogy én igénylem azt, hogy tartsuk meg az ünnepeket. Mondani szokta, hogy "Boldog szülinapot" ,de venni nem igazán szokott semmit. Ő ezt nem érti, de nem tehet róla, hülyén nevelték szegényt.

2012. ápr. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
egyszerűen nem lenne a férjem.
2012. ápr. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy lehetne megértetni az ilyen emberekkel,hogy mit jelentene ez számunkra... Bár majd egy éves már a kérdésed és remélem azóta van változás,csak szerettem volna leírni,hogy még más is van ilyen helyzetben.Párom szóban köszönt,de általában ennyi (nem vágynék nagy dologra,sőt) és ezt is csak akkor,ha tudja milyen nap van aznap.Én meg mindig hetekkel előre készülök ha van valamije.Tavaly elfelejtette a névnapom,1 héttel utána kérdezte nem-e most volt...akkor a Szilvesztert is külön töltöttük,pedig tudta,hogy Nekem milyen fontos lenne,hogy együtt menjünk át az újévbe...Karácsony,szülinap katasztrófa...ilyenek.Ma Nőnap van,de még nem tudta meg Senkitől,lehet nem is fogja.Valentin napra kértem Tőle cserepes virágot (mert már mindennel próbálkozom,avval is hogy jó előre szólok mi lesz,avval is hogy nem,avval is hogy kérek konkrétumot mert hátha az egyenes beszédet megérti,avval is hogy célozgatok vagy nem mondok semmit),de nem kaptam cserepes virágot és semmit.Én természetesen készültem,így volt egy nagyon jó esténk,tehát szo-szo,de meg tudlak érteni és várom a javaslatokat ha Nálatok valami bevált.:)
2013. márc. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!