Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy kis csaladom anya apa...

Van egy kis csaladom anya apa kisgyerek minden szep lett volna de a parom raszokott a szerencsejatekokra, hogyan segithetnek rajta?

Figyelt kérdés
tudom hogy el kell hagynom es meg is teszem de nem ertem miert nem hagyja abba ezt a szenvedelyet a csaladja miatt? Le lehet szoktatni valaha? Valami konkretumot erre a betegsegre mert en nem talalok semmit!
2012. ápr. 20. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Rendezkedj be az önállóságra. Élj úgy, mintha egyedül lennél. És imádkozz, hogy ráunjon a játékra. Más segítség nincs.
2012. ápr. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A közös vagyont ments ki, mert még a ház, a lakás is rámehet erre a szenvedélyre. Egy ismerős anyuka is ugyanezt akarta, hogy megmentse a férjét. Elúszott az emeletes ház, elúszott minden, a végén a két gyermekével egy szál ruhában költözött haza a mamáékhoz, mert a 15 éves házasság alatt szerzett közös vagyon mind a játékgépbe vándorolt.
2012. ápr. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Soha nincs olyan, hogy "lett volna, ha". Nincs "ha".

Azért nem hagyja abba a családja miatt, mert ez ugyanolyan szenvedélybetegség, mint a cigi, a kávé és az olyan mértékű evés, aminek a vége elhízás.

De azt nem értem, miért nem találsz semmit, én beírtam a google-be, hogy "játékszenvedély", és 63 900 találatot dobott ki. Javaslom, te is próbáld meg...

Pl.

[link]

2012. ápr. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!