Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik a Fanni név? Milyen...

Tetszik a Fanni név? Milyen lányt képzeltek el hozzá?

Figyelt kérdés
:))
2012. ápr. 21. 11:15
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
79%
én is Fanni vagyok:) Anyukám ötlete volt, mert óvónőként volt a csoportjában anno egy Fanni nevű kislány (akkoriban ritka név volt) és a kislány bőre kávészínű volt, a haja pedig nagy, göndör:) Kis oroszlánka volt, de anyukámnak nagyon tetszett a külseje, és innen döntötte el, hogy Fanni leszek :) Bár semmi hasonlóság nem lett végül, a szemem kék, a hajam szőke, a bőröm fehér.. De ez van. :) Én sem szeretem a nevemet, pont amiatt, hogy nem lehet becézni, és valóban komolytalannak érzem így 24 évesen, és egy logisztikai cégnél dolgozok, és szeretnék feljebb kerülni a létrán, de valamiért az nevem miatt az önbizalmam gátol.. De remélhetőleg ez változik majd. :)
2015. máj. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim válasza:
Nekem nagyon,nagyon tetszik ez a név!A legjobb barátomat is így hívják,és nagyon kedves,jófej,segítőkész!Egyből ő jut eszembe,a leges-legjobb barátom. :-)
2016. jún. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!