Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom az anyámat. Hogy...

Utálom az anyámat. Hogy bírjam ki?

Figyelt kérdés

Gyűlölöm azt a nőszemélyt. Nem foglalkozik velem, és soha nem is tette. A nagymamám nevelt fel. Nem engedi, hogy találkozzam az apukámmal, pedig ismerem őt, és szeretem. Nemrég összeházasodott egy iszákos, léhűtő barommal, és együtt elszórták az összes maradék pénzét.

Most költözünk. Ők hol utálják, hol imádják egymást. Szánalmasnak tartom ezt a párost. Mindennap egy kínszenvedés számomra. Hogy bírjam ki ezt a kínzást még 4 évig? Szinte mindennap eszembe jut az öngyilkosság gondolata is. Borzalmas.. Ha hozzám szól, azt vagy üvöltve teszi, vulgális szavakkal, vagy pedig úgy, mintha az utolsó felmosóronggyal beszélne.

Gondolkodtam már azon, hogy apuhoz költözöm, de nem szeretnék pert, mert bevallom, félek az anyámtól, nem tudom mit csinálna, ha elindíttatnék egy ilyen pert..

Kezdek rájönni, hogy nekem csak a tanulás maradt, ami szerencsére nagyon jól megy.

14/L


2012. ápr. 21. 15:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Édesapád nyújtson be egy kérelmet és míg az eljárás folyik menj az apukádhoz vagy a nagymamádhoz.
2012. ápr. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
14 éves elmúltál , már dönthetsz hogy az anyádnak nevezett nővel vagy édesapáddal élsz.Ha apád mellett dönthetsz akkor nem tud pereskedni mert nem lesz mit.
2012. ápr. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

esetleg ha most mész középsuliba választhatnál olyat ahol koleszos lehetsz?

ha jól tanulsz biztos felvsznek akárhova

és nehogy kárt tégy magadban!!

2012. ápr. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Igazából.. Szeretem az apukámat, és egy éve már beszélgettünk erről, hogy odaköltöznék, de a barátnője megakadályozta, ezért már apukám sem látna szívesen.

Nem értem, miért pont nekem jutott ilyen család? Nem iszom, nem dohányzom, nem drogozom, semmi illegálisat nem csinálok, a torrentezésen kívül. Nem foglalkozok a fiúkkal, csakis a tanulással. Rendes, normális barátaim vannak, és ahol tudok segítek. Az átlagom 4,71. Mit csinálok rosszul? A házimunkában is rendszeresen segítek, mindennap seprek, felmosok, elmosogatok, és kétnaponta főzök is rájuk. Általában én is mosok. Ennyire romlott lelkű lennék?

2012. ápr. 21. 16:07
 5/15 A kérdező kommentje:
3.: Nem enged kollégiumba, csakis budapesti gimibe járhatok. "Nehogy kárt tegyél magadban." Ezzel már elkéstem, bár most próbálok leszokni a vagdosásról..
2012. ápr. 21. 16:08
 6/15 anonim ***** válasza:
Utolsó, kolesszal az a baj hogy akkor is találkoznia kell az anyjával , a semminél jobb persze , de nem megoldás.Az egyetlen lehetőség hogy az apjához költözik.
2012. ápr. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%

Az a baj, h apád is hátat fordított neked. Ocsmány férfi, nem apának való.


Ha az én gyermekem lenne ilyen válságban, és jönne, Isten se tudná megakadályozni, h magamhoz vegyem, nemh egy nőcske. Undorító hozzáállás, h lesz@rom a gyerekem, mert a f@rkam fontosabb.


De akár nagyid is benyújthat egy kérvényt, v bárki, aki felnőtt, rokon, és szívesen mennél hozzá (unokatesó, stb).

2012. ápr. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

a 3. vagyok tudom hogy ezt könnyű mondani de ne magadat hibáztasd,nagyiddal mi a helyzet?

vannak barátaid?

2012. ápr. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

7.: Az apukám felöli unokabátyámat imádom. Vele kiskoromban is nagyon jól kijöttem. Ő is szeret engem. Itt csak annyi a bökkenő, hogy Ő éppen Kanadában él, és elég zűrös az élete.

Nagyszüleim nincsenek.:(

Azon kívül van az anyámnak a testvére, aki New Yorkban él, és van neki a felesége, és a gyereke, akik szintén ott élnek. Azt hiszem feketén vannak kint, gondolom ez így nem megoldható, bár élek-halok Amerikáért, tervezem, hogy fősulira majd odamegyek.

2012. ápr. 21. 16:20
 10/15 anonim ***** válasza:

nem azt irtad hogy a nagyid nevelt fel?meófejghalt?akkor tényleg

peches vagy szegény...

ne keseredj el

apukád tudja hogy milyen helyzetben vagy?

2012. ápr. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!