Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, hogy utálom a gyerekeket?

Gáz, hogy utálom a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Borzasztó idegesítőnek találom őket, minden idegesít, a vonyításuk, a rohangálásuk. Ez még nem is lenne baj, de folyton folyvást megtalálnak, mert van 2 gyönyörű kutyám, és odajönnek kuncsorogni, hogy simizhessék őket. Én rendszerint elküldöm őket, megmondom, hogy menjen innen, vagy ne simogassa meg. Ilyenkor persze az anyjuk szemében minden vagyok, csak becsületes nem...
2012. ápr. 22. 23:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/95 anonim válasza:
57%
Szerintem nem gáz. Más szemmel nézed.. Vannak aranyos kis kölykök, akiket imádni lehet. Mindenben biztatni, mert kis aranyosak. De vannak ilyen cigány kis gyerekek, akik már most undorítóak. És mi lesz belőlük.. :DDD
2012. ápr. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/95 anonim ***** válasza:
69%
Tojd le, mit gondolnak! Te a gyerekeket nem szereted, más meg a kutyákat. Szóval nem gáz. Azért sem, mert a gyerekséggel járó idegesítő dolgokat nem kedveled, nem pedig a gyerekeket.
2012. ápr. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/95 anonim ***** válasza:
68%
Nem vagy egyedül.Én is utálom őket.Nekem is van kutyám,nagyon pici,nem engedem a közelükbe,mert csak össze nyomorgatnák.Amit észre vettem ma: még telefonon keresztül se bírom a gyerekzsivajt,herótom van az egésztől.Majd most jöhet a lepontozás az ősanyáktól....:D
2012. ápr. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/95 A kérdező kommentje:
Tévedsz, én magukat a gyerekeket nem szeretem. Tudom, a normáknak nem felel meg, de amikor ilyen rákos kisgyerekeket mutogatnak, mintha csak esti filmet néznék, nincs bennem semmi különösebb érzés. Egyszerűen nem tud meghatni. És az a gáz, hogy lány vagyok, előbb-utóbb talán szülnöm kéne.
2012. ápr. 23. 00:02
 5/95 anonim ***** válasza:
50%

A rákos gyerekek mutogatása engem sem hat meg. Sőt! Egy "túlélőn" keresztül szemlélve azt kell mondjam, hogy megalázó.

Én nem hiszem, egy már barátnak nevezett valakiről, ha kiderülne, hogy nem annyi idős, amennyi, te megszakítanál vele minden kapcsolatot.

Szülni meg nem kell.

2012. ápr. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/95 anonim ***** válasza:
74%
Ugyanígy vagyok ezzel. Idegesítenek a gyerekek pár perc után, már a puszta jelenlétük is. Soha nem tudtak meghatni. Én az állatokat szeretem úgy, mint más a gyerekeket, őket tartom aranyosnak és ők tudnak meghatni. Lehet, hogy ez majd idővel változik, ha nem hát nem. Ettől még becsületes vagy, csak máshogy látod a dolgokat, ezen nem kéne az anyukáknak megsértődni.
2012. ápr. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/95 anonim ***** válasza:
76%

Ne is mondd. Pont tegnap utaztam a metrón, iszonyú fáradt voltam, és megláttam egy anyukát kisgyerekkel meg egy még kisebbel. Azonnal görcsbe rándult a gyomrom, hogy csak ne abba a kocsiba szálljanak, ahol vagyok.


A másik meg akiket utálok, azok a nyávogós, fejhangon virnyákoló kisfiúk, akik annyi hülyeséget beszélnek, hogy én csak egyre növekvő tisztelettel nézem az anyját, hogy én már rég betapasztottam volna a száját, vagy halottat tettetem volna, csak maradjon csendben.

2012. ápr. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/95 anonim ***** válasza:
66%
Csatlakozom. Én sem szeretem a gyerekeket. Én is lány vagyok, de gyereket biztos nem szeretnék. Elég lesz nekem a nagynéni szerep.
2012. ápr. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/95 anonim ***** válasza:
73%
Nem kell szülnöd, miért szülnél? Akarsz egy gyereket otthonra, hogy alig jusson időd másra, pláne ha utálod őket? Aki csak azért szül, mert illene, az egy baromi nagy idióta. Én sem szeretem a gyerekeket, bár nem is utálom őket, idegen gyerekekkel elvagyok, ha muszáj, de itthonra nem kell.
2012. ápr. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/95 anonim ***** válasza:
52%

Én ugyan így gondolkodtam a gyerekekről.Annyira idegesitettek,mint kevés dolog az életben.Amikor a párom terhes lett majdnem sirva fakadtam.Mindig mondogatta,hogy nézzem ahogy rugdos és mocorog a pocakjában a baba.Nem érdekelt a dolog ,ezért sokat veszekedtünk.

Mikor haza hoztuk a kórházból és a kezembe nyomta,hogy altassam el,akkor kezdett bennem valami megváltozni.Apai ösztön vagy mi..... Rá nézek és úgy néz ki mint én piciben.Jobban szeretem mint a kutyámat,pedig ezt elképzelhetetlennek gondoltam.Én igazi kutya bu.zi vagyok.Persze a kutyámat is imádom,de ez más fajta érzés.

Szerintem minden nőből előjön szülés után az anyai ösztön,te sem vagy kivétel.

2012. ápr. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!