Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, hogy utálom a gyerekeket?

Gáz, hogy utálom a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Borzasztó idegesítőnek találom őket, minden idegesít, a vonyításuk, a rohangálásuk. Ez még nem is lenne baj, de folyton folyvást megtalálnak, mert van 2 gyönyörű kutyám, és odajönnek kuncsorogni, hogy simizhessék őket. Én rendszerint elküldöm őket, megmondom, hogy menjen innen, vagy ne simogassa meg. Ilyenkor persze az anyjuk szemében minden vagyok, csak becsületes nem...
2012. ápr. 22. 23:52
 31/95 anonim ***** válasza:
77%

"Szerintem minden nőből előjön szülés után az anyai ösztön,te sem vagy kivétel."


Ez nagyon tetszik. Ugyanis szerintem már ahhoz is kellene valami anyai ösztön, hogy egyáltalán teherbe akarj esni.


Engem például anyám mindig is imádott, és a mai napig jó a viszonyunk. DE ennek ellenére soha nem éreztem egy szikrányi vágyat sem arra hogy gyereket szüljek, és ez valószínűleg már így is marad, mert elmúltam 33.

És engem is idegesítenek a gyerekek, úgyhogy megértelek. Én attól kapok leginkább frászt, hogy a buszon mindig valami gyerekes anyuka ül le mellém, aztán mire leszállok a ruhám teljesen mocskos a drága kis csemete mocskos lábaitól. Legszívesebben benyújtanám anyukának a számlát a tisztíttatásról.

2012. ápr. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/95 anonim ***** válasza:
26%

Nem kell rajongással szeretni a gyerekeket, ezt senki nem mondta. Az is baj, ha valamelyik rosszalkodik, és nem szólnak rá.

Na de basszus, azért rinyálni, mert megsimogatják a kutyákat???

2012. ápr. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/95 A kérdező kommentje:
Nem zárkózom be sehová, eszem ágában sincs, ugyanannyi jogom van közlekedni akárhol, mint bárki másnak. És ugyanannyi jogom van, hogy ne lépjen senki a személyes terembe, és ne kelljen senkivel sem elbeszélgetnem, ha nincs kedvem.
2012. ápr. 23. 11:14
 34/95 A kérdező kommentje:
Az én kutyám, nem a tiéd. Te mit szólnál, ha odamenne egy gyerek, és megkérdezné, megsimogathatom a hajad? Csak úgy. Biztos örülnél, ugye?
2012. ápr. 23. 11:20
 35/95 anonim ***** válasza:
28%

nem gáz...egyáltalán...csak az, hogy úgy teszel, mintha egyedül élnél a világban, na ez a gáz!

Kölykök mindig voltak és lesznek is. És bármily hihetetlen te is voltál egyszer az...:)

Legyél felnőtt és vidd magad és a kutyádat olyan helyre ahol nincsenek kölykök, így nem provokálod ki magadnak ezeket a helyzeteket! Ha nem szereted őket, ne keresd a társaságuk! :) Ennyi!

2012. ápr. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/95 anonim ***** válasza:
18%
Azert az durva, hogy valaki igy tudjon beszelni egy kisgyerekrol...gratulalok a gyereket vizfeju mocsoknak nevezo valaszolonak. Nem kell szeretni oket, de azert helo.
2012. ápr. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/95 anonim ***** válasza:
22%

"Nem zárkózom be sehová, eszem ágában sincs, ugyanannyi jogom van közlekedni akárhol, mint bárki másnak. És ugyanannyi jogom van, hogy ne lépjen senki a személyes terembe, és ne kelljen senkivel sem elbeszélgetnem, ha nincs kedvem"


Ezt egy lakatlan szigeten meg tudnád valósítani, szerintem költözz oda. Így te sem idegesítesz másokat a kutyáiddal:)))

2012. ápr. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/95 A kérdező kommentje:

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.


Kifejezetten örülnék, ha idegesítenék másokat a kutyámmal, akkor nem jönne oda minden féleszű, de valamilyen beteg elgondolásnál fogva szimpatikusnak találnak minket.

2012. ápr. 23. 11:44
 39/95 anonim ***** válasza:
19%

Nem, csak kérlek, ne szülj gyereket akkor! (Mert előbb-utóbb KÉNE vagy ELVÁRJÁK, vagy ilyesmi.)


Amúgy a kutyákat meg ne a gyerekjátszók környékére vidd, aztán kész. Úgyse viheted be a játszótérre, vidd őket másfelé.

2012. ápr. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/95 anonim ***** válasza:
66%

Jaj, Palm, tök cuki-muki, hogy így aggódsz a meg nem született gyerekéért.


De remélem, a már megszületett gyerekekért is hasonlóan állsz ki, akiket a szülei vernek, semmibe vesznek, rugdosnak az utcán. Remélem, odamész, és megmondod nekik, hogy $zemét r0hadékok.

2012. ápr. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!