Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, hogy utálom a gyerekeket?

Gáz, hogy utálom a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Borzasztó idegesítőnek találom őket, minden idegesít, a vonyításuk, a rohangálásuk. Ez még nem is lenne baj, de folyton folyvást megtalálnak, mert van 2 gyönyörű kutyám, és odajönnek kuncsorogni, hogy simizhessék őket. Én rendszerint elküldöm őket, megmondom, hogy menjen innen, vagy ne simogassa meg. Ilyenkor persze az anyjuk szemében minden vagyok, csak becsületes nem...
2012. ápr. 22. 23:52
 71/95 anonim ***** válasza:
94%

Ugyanígy vagyok ezzel én is... Teljesen így szó szerint,ahogy leírtad :D Persze nekem nincs kutyám..

Ez nem gáz dolog szerintem,nem mindenki szereti a gyerek nyígást hallgatni.

20N

2012. máj. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/95 anonim válasza:
83%

Én sem szeretem őket, ahogy semmit szeretek, ami primitív. Igen, tudom, hogy senki nem érettségivel jön ki az anyjából, de ettől függetlenül, nem tehetek róla, hogy egyszerűen taszítanak, a butaságukkal, a fárasztóan hülye kérdéseikkel, az esetlenségükkel, a beteges önzésükkel, a szexuális komplexusaikkal, az antiszociális viselkedésükkel és így tovább.


És ami az egyik legszörnyűbb náluk, hogy ha van köztük egy koraérett, értelmes, csendes, jó gyermek, aki nem az ő sötét szintjükön van, az ellen egyszerre fognak össze, hogy "kicsinálják".

2013. okt. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/95 anonim ***** válasza:
7%

Ne feledd, Te is voltál primitív,betegesen önző,szexuális komplexusokkal és hülye kérdésekkel teli...

Mint mindenki.

Van akiből normális,empatikus,életigenlő felnőtt lesz, van akiből besavanyodott,másokat utáló,lenéző.

Az utóbbiakat talán utálták gyerekként...

25N

2013. okt. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/95 anonim válasza:
79%

Igen, én is voltam valamikor gyerek, de ebből igazán nem következik semmi. Nem szeretem a gyerekeket, ha fejre állok, akkor sem, ez van.


Igen, pokoli volt a gyerekorom, mert már gyerekként utáltam a gyerekeket, és a felnőttek társaságát kerestem, akikkel normálisan lehetett beszélgetni. Viszont az őrjöngő, rohangáló, dilis osztálytársaimmal nem tudtam mit kezdeni, akik rendszeresen kigúnyoltak azért, mert már 11 évesen Csehov-ot olvastam, verseket írtam és zongoráztam.


Fiatalkorom óta nincs problémám a környezetemmel, és minden embert tisztelek, aki körülvesz, de a gyerekeket ki nem állhatom, mert számomra egyet jelentenek a sötétséggel, minden értelemben.


És persze itt jönne majd az a szöveg, hogy ők még "tiszták" és "igazán szeretnek". Viszont a "tisztaságuk" csupán az öntudatlanságukból ered, és bármennyire kiábrándítóan hangzik is, de egy kisgyermek magán kívül senkit sem képes szeretni, ha egyáltalán képes szeretni, mert a gyermekek nem csak az IQ terén, hanem az EQ terén is fejletlenek, érzelmileg is mélységesen primitívek, igazából nem szeretnek csak ragaszkodnak, a különböző fizikális és mentális szükségleteik miatt bizonyos emberekhez (pontosan, mint az állatok). Az szülőkhöz is csak azért kötődnek, mert biztonságot ad nekik. A szülők iránti igazi, ki kristályosodott szeretet, csak jóval később alakul ki. Az önzetlen szeretet képessége pedig, a legtöbb emberben huszonéves korban fejlődik ki.

2013. okt. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/95 anonim ***** válasza:
21%

Sajnálom, hogy elrontották a gyermekkorod, és a felnőttkorodra sem heverted ki.

Pont ezért nem szabadna utálni őket, hogy ne legyen még több lelki sérült felnőtt!!!

2013. okt. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/95 anonim válasza:
88%
Egyáltalán nem gáz, én is utáltam őket, idegenkedtem tőlük egész életemben, szóval, ha valaki, én tökéletesen megértelek.
2013. nov. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/95 anonim ***** válasza:
86%
Ennyi idióta,szerencsétlent még nem láttam egy helyen!!! A Kedves Kérdező szíve joga,hogy szereti-e a kölyköket,vagy nem :D 100%osan együtt érzek veled,én is rühellem őket,tűnjenek a közelemből :DD Az én kutyámhoz sem nyúlhattak hozzá. :DD Ha gyerek volt a közelembe,vagy mikor én voltam kb 9 éves és nálam volt kisebb valaki mindig ellöktem magamtól :DD Megesik az ilyen. Sz.rd le a sok idióta pampogását. :3
2014. jan. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/95 anonim ***** válasza:
80%

Én is utálom őket. Leszívják az energiámat egyből. 5 perc után már a sírás kerülget,mert agyilag lerongálnak.

A kutya gyerekeket viszont imádom :P

2014. febr. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/95 anonim ***** válasza:
73%
jaa és én sem szeretem ha a kutyusomhoz hozzá akarnak nyúlni vagy meg akarják simogatni a gyerekek.Meg persze ő sem örül neki ha gyerekek akarják babrálni. Volt,hogy le akarta pisilni az egyik gyereket :D
2014. febr. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/95 anonim ***** válasza:
10%

Ti még nem voltatok gyerekek?

Mert szerintem pont ilyen elviselhetetlenek lehettetek!

2014. márc. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!