Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a teendő ebben a helyzetben?

Mi a teendő ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Problámám a következő:párkapcsolatban élek 5 éve (eljegyezve 7 hónapja)én 21 a párom 29.Képbe került egy másik fiu ö szintén 29 véletlen találkozás volt.kedves aranyos,figyelmes tudom az elején mindenki az.A párommal ugy érzem ellaposodott a kapcsolat nem figyel rá eléggé oda,se bók,se virág se semmi-ennek hangot adva sem változik a dolog,de 2 hét múlva feleségül akar venni.Együtt élünk,de mégsem mert a munkája külföldre szólitja.Ez lehet a baj?Mi tévő legyek?
2012. ápr. 23. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Te megadod neki ezeket, vagy csak te várnád el? Kedveskedsz neki reggeli kv, maszírozás vagy bármi? Ha amúgy megvagytok és nagy az összehang akkor fellángoltál és el fog múlni, ezért felesleges otthagyni a párodat aki szeret téged. Ha te is elkezdesz neki kedveskedni, ő is viszonozni fogja.
2012. ápr. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Nem vagy könnyű helyzetben.

Én alap helyzetben (hogy nem dolgozik külföldön) nem váltanék biztosról a bizonytalanra.

Ez a külföldi munka nem túl kapcsolatépítő. Az exem is külföldre járt (kamionos), 1 év után meguntam, hogy együtt élünk, de mégsem. Illetve, hogy amikor itthon volt akkor nem én voltam az első, hanem a haverok.

2012. ápr. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én úgy érzem maximálisan kiteszek magamért,állandóan vele lennék bújnék,de ö nem akar.szexelni csak akkor mikor ö akar ha én szeretném fáj fejem hasonlok.Ha ithon van és megkér még megis fürdetem.Szóval szerintem megteszek mindent.Ilyenek is vannak pl h nyilvános helyen a barátaink söt még a testvére elött sem ad puszit.
2012. ápr. 23. 13:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez esetben egy alapos elbeszélgetés a pároddal, probléma kifejtése. Amíg vele nem rendezted le a dolgokat és nem jutottatok közös megegyezésre a dolgokat illetőleg a másik fiú irányába ne lépj. Lehet a végén sikerül megbeszélnetek a pároddal a gondot és akkor igen kellemetlen helyzetbe hozhatod magad.
2012. ápr. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
5 éve vagytok együtt a pároddal, nem csoda ha ilyenkor már nem bókol annyit mint régen, viszont ha Téged ez zavar, akkor próbálj leülni vele és alaposan elmagyarázni neki hogy mi az ami zavar, és mondd el neki hogy ezen ő hogyan tudna változtatni. De szerintem fontos hogy ezt az egészet ne úgy mondd neki mint valami követelményt, hanem finoman céloz arra hogy Neked mennyire jól esne ha mondjuk néha elejtene egy-két bókot. Írtad hogy a barátod külföldön melózik, az nem lehetséges hogy sokat dolgozik és fáradt ahhoz hogy romantikus legyen? Mert ebben az esetben javasolhatnád hogy valamelyik hétvégén menjetek el kettesben pihenni, hátha a pihenés meghozza a romantikus énjét. :)
2012. ápr. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha már felkeltette más az érdeklődésed,akkor nagyon már nem tudsz mit csinálni.

Feleségül semmiképp se menj 2 hét múlva...

2012. ápr. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!